• Tootja: Balbiino
 • Jäätise nimi: Vanilli-koorejäätis küpsistega
 • Hind: Kes mäletab, see paneb kommentitesse 🙂
 • Maitse: 4
 • Pakend: 4
 • Kalorsus (100g): 283kCal
 • Koorejäätis

 

Balbiino tooteloendist üks imelikumaid jäätiseid ongi Raks.

Pakend

Hoides poes pakendit käes, on tuttavlik ja hea tunne, et siin sees on midagi väga kindlat ja suupärast. Tegu ei ole mitte millegiga mida võis järgi jääda vaid täpselt õiges mahus ja kompaktse protsuga. Lisaks on pakendikujundusel ka jäätise täpne pilt – et mis saaks veel parem olla? Paki avamine käib vana harjunud radamööda – käristad õmbluskohalt katki.

 

raks-balbiino-uus-kujundus

Foto: Selveri e-pood

 

 

Jäätis ise

Saanud jäätise kätte ja hammustanud esimese ampsu, selgub toote eripära – nimelt on küpsised kahelpool jäätist nii kõvad, et pigistavad hammustades jäätise vahelt välja. Tagasihoidlikumal ampsajal on õnne rohkem, sest jäätise väljapaiskumise hoog on natuke aeglasem. Hooletul hammustajal läheb ilmselt hulk jäätist kaduma. Jäätis iseenesest ei ole sugugi mitte halb ja koos küpsistega on ta väga sobilik kooslus. Kuna jäätisel ei ole ka pulka, siis tuleb teda süüa nii et osa jäätisest on veel paberi sees ja osa väljas. Mingil hetkel aga tuleb kas jäätisepaber koos lõppemakippuva jäätisega omale näkku lõkata või siis jäätiseots näppudega välja võtta ja suhu pista.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Mulle jäi selline tunne, et selline jäätisemudel on tulnud kusagilt väljamaalt ja tegelikkuses süüakse seda mingi spetsiaalse atribuudi vahelt, kus kõik toimub märksa kergemini. Üldsegi – mis sellest ühest jäätisest siis nii palju rääkida – võta ja söö ära ning ütle aitahh. Olgu: aitähh ma ütlen, sest pool tööd on tehtud aga küpsiste vahelt väljakippuva jäätise osas ootaksin lahendusi.

2 replies on “Raks

 • Kristjan

  Üks väikestest jäätistest, mida ma liitristele vahelduseks ikka fännan. Põhjuseks pole tõesti mitte mingi eriline maitse vaid ehitus: küpsis ja jäätis koos. Küpsis on mälu järgi maitsev, jäätis muudab selle vähese sulamise järel pehmeks. Päris jäätunult süües saab küll asja hästi “süüa”, aga jäätis on liialt külm, et nautida. Kindlasti minu ostunimekirjas ka tulevikus.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.