Premia eriti rammus metsmaasikajäätis

Ma olen seda jäätist tegelikult maitsnud juba tükk aega. Tõsiselt! Esialgu ma olin selles jäätises pettunud, kuna seal ei olnud piisavalt metsmaasikat. Siis millalgi sain uuesti ja tookord oli metsmasikamaitse väga tugev ja arusaadav. Peale seda jällegi üks lahja kogemus. Ma ei saa aru, mis toimub? Kas jäätise kvaliteet on ebaühtlane?  Ei usu! Selline tootmine, nagu Premia, ei tooda kõikuva kvaliteediga jäätist. Siis hakkas meenuma: ühe korra sõin ilmselt koonusversiooni ja teisel korral liitrist telliskiviversiooni.

Äkki minu maitsemeel petab mind? Küsin teiste käest kah. Esiteks on see jäätis üleni sümpaatne, nagu üks metsmaasika jäätis peabki olema. Järgmise kogemusena mainitaksegi vähest metsmaasikat. Kõige hullem on ka see, et ei ole mingit nurinat ega ka padukiitust. On lihtsalt hea jäätis. Äkki tundub ainult minule, et metsmaasikat on liiga vähe? Ei. Proovisime ka Mairiga ja palusin tal silmad kinni panna ja püüda mõtestada lahti seda maitsed, mida ta tunneb ja ikkagi on metsmaasikat vähe. Võib olla see ongi taotluslik, et liitrises pakis ongi metsmaasika maitset vähe? Tegelikult peaks liitrine pakk olema ju rohkemate maasikate ja tugevama maasikamaitsega, kui vahvlikoonuses metsmaasikajäätis.

Metsmaasikajäätise puhul mängib rolli ka jäätise enda nimi. Kui te võtate lusikatäie jäätist ilma teadmata, et mis jäätis on, siis oleks ilmselt pisut raskem aru saada, millise jäätisega tegu. Pakend, moosiviirud ja jäätise nimi on siinpuhul väga olulisteks teguriteks.

Eriti rammus on Eesti jäätiselettide suurkõigutaja juba mitu aastat ja tundub, et see rida ka jätkub. Viimane värske partii eriti rammusa seeriast tuligi sellel kevadel. Sealhulgas on ka ebatraditsiooniline besee-vahukommijäätis. Eriti rammusa jäätise põhi on igati korralik ja hea. Eestimaine koorejäätis kütab jäätisesõprade maitsemeeli ka täiesti pimesi.

Tegelikult on ta siiski väga hea jäätis. Metsmaasikamaitsega ongi selline lugu, et kui seda liiga palju lisada, siis ta võib tekitada hoopis vastupidise efekti ja rikkuda ära kogu Eesti suve elamuse. Eesti suvi ongi ju metsa alt maasikate otsimine ja nii ka Premia eriti rammus metsmaasikajäätis: sööd ja mõtled, kas leidsid selle maasikamaitse või mitte. Kahtlemata on tegu väga suure ja erakorralise tootearendusega, kuna metsmaasikajäätise tegemine on üks raske ülesanne.

Ma ei saa mainimata jätta kaunist pakenditäiendust. Kuldsed elemendid liitrise papp-pakendi peal mõjuvad väga luksuslikult. Muidugi liitrine pakend ise on midagi absulootselt mitteseksikat. Sellest hoolimata on ta eriti rammusa rea puhul silmatorkav ja loodan et tänu sellele uuendusele tõusevad ka liitriste telliste müügid.

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Hoolikalt tasakaalustatud metsmaasikajäätis, mis kohati mängib metsmaasikatega peitust. See on perekondliku ja lihtsa lõuna magustoit ning soovitan kindlasti proovida ja teada anda, et kas tundsite metsmaasika maitset või jäi seda väheseks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.