Nestle Pistaatsiajäätis ja lisandid

 • Tootja: Nestle
 • Jäätise nimi: Nestle la Cremeria Pistaatsiajäätis ja vanillimaitseline jäätis martsipanikokteili ja madlihelvestega.
 • Hind: 4.90
 • Maitse: 5
 • Pakend: 4
 • Kalorsus (100g): 118kCal
 • Taimerasvajäätis

 

Kuna meie kahe jäätisetootja jäätistest on enamik läbi käidud, siis võtan rõõmuga ette kõiksugu võõrapärase olemisega jäätisevannid ja karbikesed. Loomulikult ootan ka meie jäätisetootjate uusi jäätiseid aga enne suve neid ilmselt ei näe.

 

Ilmselt tänu taimsele rasvale, on jäätise struktuur pisut õline ja justkui libe. Muideks – see ei häiri üldse. Lihtsalt – aimasin juba esimesest suutäiest, et tegu on taimerasva peale tehtud jäätisega. Mina olengi jäätisekunn ja saangi kohe kõigest aru ju!

 

Uurisin ka nii paljukese järgi, et Vičiunai Baltic proovib juba 2006 ndamast aastast vallutada Eesti jäätiseturgu Nestle jäätistega. Väga keeruline lugu. Nestle jäätistega on üldse selline lugu, et nad võivad olla ootamatult kehvad aga samas ka ootamatult head. Nende pakendid torkavad silma idapärase kujundusega. Ühtegi inforaasukest kusagilt nende kohta lugeda ei ole. www.nestle.com on nii suur ja üldsõnaline, et sealt ma jäätiseid küll üles ei leia. Kui Vičiunai Baltic tõesti proovib Eesti jäätiseturule kanda kinnitada, siis võiks ta vähemasti talupojakeelse veebikese tekitada, et need kes leedu / poola / läti / ja muid keeli ei valda, saaksid siiski mingisugustki infot toodete kohta. Aga nagu üks reklaami inimene kunagi mainis – ta on väga paljude turundusinimestega rääkinud, aga mitte ükski neist ei ole ütelnud, et tal ehk midagi tegemata on või et teadmisi napib.  Võib olla olengi mina ülimugavaks muutunud inime, kes aina kõikide jäätiste kohta veebist teavet otsib.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

Pistaatsia martsipanijäätisel on tegelikult nii maitset kui välimust. Hoolimata sellest, et tegu on taimerasva peale tehtud jäätisega, maitseb ta tõeliselt hästi. Peale karbikaane eemaldamist vaatavad vastu kaks kaunist ning spiraalset jäätisetippu ja peoga mandlilaaste nende peal. Tõeliselt kaunis vaatepilt. Jäätis ise on kokku kolmevärviline: ilmselt roheline on pistaatsia, valge on vanilli ja kollane on martsipani maiguga. Magusaid maitseid on küllaga, kuid läägeks ei lähe. Mainin siia veelkorra ära, et mandlilaaste on tõesti peoga lisatud ja nad sobivad jäätise juurde imehästi.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Soovitan seda jäätist igal juhul. Ta näeb hea välja ja maitseb hästi. Paadunud Eesti jäätise fännidele tasub mainida, et üsna magus maitse ja õline struktuur kokku mõjuvad pisut võõrapäraselt.

 

3 replies on “Nestle Pistaatsiajäätis ja lisandid

 • mairi

  Kuna mina olen paadunud martsipani ja pistaatsiapähklite fänn, siis oli see jäätis nagu mulle loodud! Jube hea maitsega ja mõnusalt kreemine. Ja ei ole väga kaloririkas ka. Kindlasti soovitan.

  Reply
 • Uku

  Kuna see jäätis on juba hinnatud, siis uut sissekannet tegema ei hakka, aga kommenteerin taaskord, et ikkagi väga hea jäätis! Maitse on nii hästi balansseeritud ja mandlihelbed sobivad nii hästi!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.