Mövenpick kreekapähkli ja vahtrasiirupi jäätis

  • Tootja: Mövenpick
  • Jäätise nimi: Jäätis vahtrasiirupi ja karamelliseeritud kreeka pähklitega
  • Hind: 4.75
  • Maitse: 5
  • Pakend: 4
  • Kalorsus (100g): 263kCal
  • Koorejäätis

Klassikaline kooslus kreeka pähklist ja vahtrasiirupist on alati kindel valik. Mövenpick on kvaliteetjäätise bränd meie lettides ja nii ma valisingi täaseks maitsmiseks just selle maitse ja tootja. Nende voolujoonelised karbid torkavad külmletis alati silma ja nimi Mövenpick jääb kenasti meelde. Muidugi silmapaistev karp ja meeldejääv nimi ei tähenda veel head jäätist, aga ikkagi.

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

Arutlesin endamisi, et miks just selline kooslus on nii laialt levinud ja pea iga jäätisetootja valikus olemas. Kreeka pähklid kasvavad enamasti lõunamaal ja vahtrasiirupi kodumaa on Kanaada. Midagi nende kahe komponendi koosluses on sellist, mis kokkuvõttes toodab väga omalaadse ja meeldiva kokkukõla.

Jäätise struktuur ise on üsna meeldiv. Parasjagu veekristalle ja omajagu venivat ja vahustatud olekut lasevad nii kreeka põhkli tükkidel kui ka vahtrasiirupil rahulikult esile tõusta. Kreeka pähkli tükid on parasjagu suured kuid sellest hoolimata sulavad ilma vastuoluta suus ära.

Muideks – praegu (5 aprill, 2013) on mitmed Mövenkpick jäätised Laagri Maksimarketis allahinnatud! 7€ asemel natuke alla 5€

Pakendi all on ilmselt ka eestikeelne koostiste tabel aga ma ei hakanud seda lahti dešifreerima tänu mikroskoopilisele kirjasuurusele. Nii paljukest siiski lugesin, et kreeka pähkli tükid on karamelliseeritud. Seda on näha ka pildilt – nad läigivad kuidagi väga säravalt vastu. Mövenpick’il on vähemasti korralik koduleht olemas.

Mövenpick’ i jäätistel on kohe kaane all kile, mis hoiab kaunist jäätiseserveeringut puutumatuna.

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Soovitan kindlasti. Hea ja tuntud kooslus, alati kindla peale minek. Parasjagu magus ja tasakaalus maitse.

One reply on “Mövenpick kreekapähkli ja vahtrasiirupi jäätis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.