Mustamäe keskusesse sisse põigates ja hajameelselt ringi jalutades jäi meile silma Jätsirull. Siis turgatas – see on ju see uus ja uudne jäätisevalmistamise viis. Olin seda eelnevalt näinud Facebookis ja see tundus juba siis äärmiselt huvitav. Siin videoklipis on näha kogu valmistamisprotsessi ja ma seda siin pikemalt kirjeldama ei hakka.

Jätsirulli jäätis on tegelikult päris põnev jäätis. Leti taga olnud teenindaja mainis, et ta pidavat olema rohkem gelato kui jäätis – see tähendab, et selle jäätise sees ei ole nii palju koort ja teda ei vahustata samal määral kui jäätist. Tõepoolest – jätsirulli ja vahustatud peaaegu üldse.

Maitse poolest torkas kohe see, et ta ei ole nii magus! Need, kes ei armasta magusaid jäätiseid, võiksid kindlasti proovida jätsirulli ja anda ka mulle teada, et kuidas tundus. Maasikad ja banaanid olid kenasti peenestatud ja andsid jäätise maitsele väga palju juurde. Jäätise struktuur tundus tõepoolest palju tihkem kui tavalisel jäätisel. Võib olla oleks pidanud jäätisel pisut kauem sulada lasta. Järgmisel korral proovin hoiduda kohesest söömisest.

Jätsirull

Jäätiserull on uudne tehnoloogia maailmas, mis on alustanud suuremat lainetamist alles 2016. Algselt Tai tänavatoidust alguse saanud tehnoloogia on mänguline ja põnev ja vähemalt pealtnäha tundub imelihtne.

Jätsirulli koduleht

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Vaatemänguline jäätis, naturaalsete täidistega ja mitte nii magus, kui tavaline jäätis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.