Jäi ette ka teine Dione jäätis. Sedapuhku vaniljejäätis soolase karamelliga. Pealtnäha kenakene, ilus pakend ja puha. Muide – siit piltidelt peaks välja tulema ka see, et jäätis on eelnevalt pisut sulanud ja uuesti külmutatud. Seda võib välja lugeda kaanealuse jäätise struktuurist. Õige natukene.

Siit on näha sulanud ja taas külmutatud jäätise tunnus.

Pakend muidugi ülikena ja kallis. Oleks siis jäätis ise kah selline. Proovime.

No ei ole!

Jäätises ruulis mingi kummaline struktuur, kus tooni andis omalaadne krudisev lisaollus. See hakkas silma nii minule kui Mairile. Tegu peaks olema ju premium jäätisega. Nagu Ben& Jerry’s. Pakend vähemalt tundub sedasorti. Uhked märgid näitavad vabastust kõikidest halbadest ainetest ja ka seda, et tegu on isegi “Veggie friendly” jäätisega.

Okei. Ma ei tea, millest see kummaline krudin tuleb, nagu väikesed tükikesed oleksid olnud jäätise sees. Lisaks andis tooni veel omalaadne “lauda” maitse. Selline võiks olla kas ehtsa maapiima või kitsepiima mekk.

Vaatasin pakendilt neid ilusaid märgikesi ja mõtlesin et kas ehk tarbijate kartus igasuguste halbade ainete ees on kutsunud esile tootjate soovi kõike kohe selgeks teha. Seeläbi paigutades pakendile kõiksugu uhkeid märke?

Kummalise “laudamaitse” kohta oleksin oodanud pakendilt selgitust või isegi hoiatust. Tegu peaks olema ju igati puhta jäätisega, mis on ilma igasuguste lisandite ja halbade aineteta. Ilus soov aga kesine teostus.

Eriti häiris mind isiklikult selle jäätise puhul pakendi ja sisu lahknevus. Nii kaunis ja elitaarses pakendis olev jäätis peaks tunduma pakendi vääriline. Sedapuhku osutus jäätis tunduvalt kehvemaks, kui pakend. Kahju.

Lisan ka sellise väite, et kui jäätisel on kaks pakendit, siis ei tohiks ta ju üldse ära sulada ega taas külmuda.

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Ei soovita. Kõrge hind ja imelik struktuur ning kummaline kõrvalmaitse ei luba jäätist täiel määral nautida.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.