Balbiino Musi rabarberijäätis maasikatäidisega

 • Tootja: Balbiino
 • Jäätise nimi: Balbiino Musi rabarberijäätis maasikatäidisega
 • Hind: vabandan – unustasin. Täiendan esimesel võimalusel
 • Maitse: 5
 • Pakend: 4
 • Kalorsus (100g): 200kCal
 • Koorejäätis

 

Musi seeria meeldib mulle kõige rohkem sellel põhjusel, et jäätiselik olemus on väga suurel määral täidetud. On huvitavaid maitsekooslusi, kaunis pakend ja pisut tähelepanu pööratud ka serveerimisele. Ka perekonnanimi “Musi” viitab millegile väga delikaatselt maitsvale.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

Rabarberijäätis maasikatäidisega on Musi perekonna esindajana väga maitsev ja tasakaalustatud magusa – hapu vahekorraga. Mõnusalt koorene ja parajalt marjane. Muideks – jäätise sees olid suured maasikatükid. Kaane all oli kolm kaunist tippu, milledelt voolas alla punane moos. Ilmselt maasikamoos. Muidugi tekkis mul ka kahtlus maasikatükkide kohta jäätise sees. Nimelt peaks jäätis nime järgi olema rabarberijäätis maasikatäidisega.

Ma ei tuvastanud jäätise seest rabarbari maitset, küll aga väga maitsekat maasikamaitset. Maasikas teadupärast võib jäätiselisandina olla nii magus kui ka hapu.
Kui ma saaks, siis ristiks selle jäätise ümber: maasikajäätis rabarberiga. Kindlasti ei ole ma ma ka proffessionaalne toiduspetsialist, kes suudaks nii heast ja tasakaalus maasikamaitsest eraldada rabarbari.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Soovitan seda jäätist kõhklemata ja jäätisekunnina nimetan seda väga heaks maasikajäätiseks. Rabarberit ei olnud, musi aga küll!

 

2 replies on “Balbiino Musi rabarberijäätis maasikatäidisega

 • Merit

  Minu arust on see Eesti turul olevatet hapukatest jäätistest üks maitsvamaid – ei ole liiga magus ega ka liiga hapu (samasse kategooriasse liigitaksin Rimi metsamara jäätise, mis on samut siin blogis kiitvaid sõnu saanud). Kindlasti üks minu lemmikjäätiseid.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.