Vanilli Lakomka

  • Tootja: Russkii Holod
  • Jäätise nimi: Lokomka vanilnaja
  • Hind: 7.50kr
  • Maitse: 5
  • Pakend: 2
  • Kalorsus (100g): 225kCal
  • Taimerasvajäätis

 

Pakend

Tuutu. Justnagu toru. Pakendi järgi vaadates võib seal sees olla kas pulgajäätis või vahvlitoru. Lähemalt uurides on näha ka jäätise tegelik kuju, kuid see jääb Lakomka kirja varju. Avan kannatamatult pakendi. Ilmub teine pakend. Sedakorda hõbedane. Tirin hõbedase silindri välispakendi seest välja ning jään vorstikest vaatama. Silme ette tekkis pilt tehasest, kus jookseb pikk liin. Liin on härmas ja sellel lookleb ussina pikk ja hõbedane jäätisemadu. Liini otsas on suur kiljotiin, mis halastamatult lõigub madu juppideks ning kõige lõpus –  mehhaniseeritud lõkats, mis lõigutud jupi kilepakendisse sulgeb.

Kuidagit moodi õnnestus ka hõbepaber eemaldada ja siis oli veel kummalisem olukord: nimelt ei osanud ma shokoladiglasuuritud jäätisepulgaga kuidagi käituda, ilma et särk ja püksid oleks ära määritud. Võtan siiski välispakendi ja hõbepaberist pakendi ning hoian läbi nende jäätisepulka käes.  Kuna jäätis ei ole enam nii teravkülmunud, siis on tugev oht muljuda õrn shokolaadiglasuur katki.

 

Jäätisekunn  

 

Jäätis söödud, pesen käed, näo, loputan puhtaks t-särgi plekiga koha, käin püksid niiske lapiga üle ja valmis ta ongi. Võib olla teen ma ülekohut kellegile, kes aegade algusest on harjunud sööma taolisel kujul pakendatud jäätist, samas oleks ta tore teada tagamaid, miks küll selline pakendusviis. Peab uurima. Ma luban, et teen asja omale selgeks.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Pakend on väga kohmakas ja harjumatu aga jäätis ise väga hea. Glasuur on hõrguliselt õhuke ja jäätis väga maitsev. Jäätise struktuur omamoodi õhuline – ilmselt suurelt jaolt vahustamise pärast, kuid samas ka süütult valge. Omamoodi mõnus on shokoladiseeritud jäätisesilindrit hammustada.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.