Tirpukas Pop! Metsmaasikajäätis

  • Tootja: Tirpukas
  • Jäätise nimi: Tirpukas Pop Metsmaasikajäätis
  • Hind: 6.39
  • Maitse: 3
  • Pakend: 1
  • Kalorsus (100g): 90kCal ??
  • Taimerasvajäätis ??

 

Selle jäätise pakend meenutab midagi säärast, kui nõukogude-aegsesse sõjaväevarustusse oleks arvatud kohustuslik jäätis ja õppekorpuse rügemendile mõeldud pisut lohakamalt pakitud partii oleks sattunud mingil kummalisel põhjusel poodidesse müügile. Ebamäärase kujuga tellis pakituna kummalisse ja jäika kilesse. Kunstipärased roosad jooned paljastasid selle, et keegi on siiski kunagi kujundanud seda pakendit.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

Avanud pakendi, kükitasin igaks juhuks massiivse köögilaua taha, et äkki on tegu pommiga. Pomm see ei olnud. Liitrise jäätisetellise alla oli asetatud papist alus. See oli küll pisut vettinud, aga siiski täitis oma ülesannet. Jäätis ise täitsa roosa. Igaks juhuks maitsesin natuke näpuotsaga ja tundus, et täitsa jäätise moodi. Ladusin portsjoni omale kaussi. Konsistents tundus igati kena olevat. Ilmselt piimajäätis.

Omamoodi soolaka ja samaaegselt magusa maitsega metsmaasikajäätis. Jäätise struktuur tundus pärinevat kusagilt nõukogude ajast. Vähemasti mina arvasin ennast viimati olevat säärast strukuuri olevat näinud eelmisel aastatuhandel. Metsmaasika maiku küll tunda ei olnud, aga midagi üpris head ja roosat oli küll. Jäätise struktuur, maitse ja kõik kokku oli väga meeldiv tegelikult. Tegemist on ausa ja mõnusalt magusa piimajäätisega. Metsmaasika nimetus tundus olevat pigem omapära jaoks pandud. Metsmaasikal on pisut rohkem iseloomu ja äratuntavust.

 

Kui ma õigesti välja lugesin, siis 100 grammi selle jäätise energiasisaldus on vaid 90 Kcal. Päris muljetavaldav. Samas ei olnud kusagil märget, et tegu peaks olema dieetjääisega.

 

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Nüüd ma olen väsinud irooniast. Soovitan seda jäätist kindlasti proovida hoolimata väga nadist pakendist.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.