Super VIVA Vaarikajäätis

  • Tootja: Unilever
  • Jäätise nimi: Vaarikamaitseline koorejäätis vaarikatäidise ja kakaogalsuuriga
  • Hind: 0,95€
  • Maitse: 4
  • Pakend: 4
  • Kalorsus (100g): 270kCal
  • Koorejäätis

 

Kuumade ilmadega hoogustub jäätise müük ja muidugi lähevad kõige paremini just väikesed pulga- ja topsijäätised. Iga kord justkui ei ootagi lihtsalt topsijäätiselt midagi muud, kui et ta peaks magus ja külm olema. Jäätisetootjate strateegiad jagunevad siin enamjaolt kaheks: erinevate nimede ja pakenditega samasugused jäätised ja täiesti erinevad jäätised, vahetamiseni sarnase pakendiga.

Super VIVA vaarikajäätis käib selle teise kategooria alla. Kõik Super VIVA jäätised on võrdlemisi kirjute pakenditega. Ilmselt on tegu väljamaise disainiharjumusega, kus pakend peab olema üsna kirju ja näitama kõike, mis jäätise sees maitset annab. See pole ei halb ega hea, see on lihtsat teatud pakendite kujundamise tava.

Tunnistan ka seda, et ma ei oodanud kirjus pakendis olevast jäätisest midagi erilist. Ega selle vaarikajäätise sees tõesti midagi nii maailma-enneolematut ei olegi, aga temaga on omajagu vaeva nähtud.

Glasuur on üsna õhuke ja sulab suus. Jäätisepõhi, ehk siis jäätis ise on Super VIVA sarjale omaselt pisut pehme tekstuuriga, veekristalle seal sees tunda ei ole. Vaarika maitse tunneb kohe ära ja lisaks on täidisena korralik vaarikamoos. Moosini jõuad alles siis, kui oled jäätist natuke limpsinud.

Üllatuseks on vahvli ja jäätise vahel õhuke šokolaadikiht. Ma ei saa aru, kuidas selline šokolaadikirmetis sinna saab, aga see annab jäätisele palju juurde. See on maitsenüanss, mis räägib sellest, et jäätis on läbi töötatud ja tasakaalu viidud.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

 

Avastasin pakendil olevast, raskestiloetavas ja peenes kirjas tekstist, et jäätis on toodetud Leedus. Unileveri omapära ongi see, et toodang tuleb üle maailma erinevatest tootmistest.

 

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Soovitan kindlasti. Lihtne jäätis, hästi tasakaalustatud maitsega ja meeldivate detailidega.

 

2 replies on “Super VIVA Vaarikajäätis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.