Super Viva Caramel jäätis

 • Tootja: Ingman
 • Jäätise nimi: Super Viva Ice Cream Caramel; Nuts Filling
 • Hind: 9.90kr
 • Maitse: 3
 • Pakend: 4
 • Kalorsus (100g): ei mäleta
 • Koorejäätis

 

Pakendi järgi vaadates on tegu millegi ekstra heaga. Ma ei tea, kuidas selline mulje mulle küll jäi, aga Maxima külmletist ma ta leidsin ja koju ma ta tõin ja ära sõin. Kena riim, kas pole. Enne veel kui liigun jäätisekirjeldusega edasi, sooviksin lausuda paar sooja sõna Maxima külmleti kohta: nimelt võib sealt leida jäätiseid, mida kusagilt mujalt Eestist ei leia. Loomulikult on ka teisi poode, kelle jäätiselettides on värskeid ja uusi ning vanu ja siiski avastamistväärt jäätiseid, igatahes kui satute Maximasse, kontrollige kindlasti ka sealset jäätiseletti. Kui mõni Maxima esindaja juhtuks seda lugema, siis talle ma ütleks küll suured tänud Russkii Holod jäätiste eest, sest teistes poodides seda head jäätisemarki eriti ei müüda.

 

Jäätisekunn  

 

Nüüd tagasi Ingmani ja  Superi juurde. Kräkkinud lahti kindlalt suletud kilepakendi, ilmus nähtavale kaunilt šokolaadiga ülekallatud kuhil. Kirjade järgi pidanuks seal sees olema ka mingi karamellilaadne täidiseosa, kuid seda ma kas ei märganud või seda koguni ei olnudki seal. Kirjade järgi on muidugi caramel & nuts filling. Natuke ette rutates saan kosta, et põhjas oli küll üks kummaline kogum, mis meenutas pähklivõid, aga eraldi pähkleid ma kah ei leinud.

Sellegipoolest pean ma ütlema, et hoolimata minu virinast erinevate komponentide üle, oli jäätis tervikuna väga hea! Virinat tuleb veel. Jäätis ise oli suhteliselt vahustatud ja eraldi suhu sattudes ei jätnud mingisugust muljet. Isegi mitte piima delikaatset maitset, ega ka eriti mingit muud maitset. Pean tunnistama, et jäätist paljalt lusikale või suutäie sisse saada ei olnudki peaaegu võimalik. Jäätise kooslus oli selline, et igas suutäies oli natukene vahvlit, natuke šokolaadi või põhjapoole ka seda kummalist pähklivõiet.

Paki kujunduse üle samuti nuriseda ei saa. Uhke ja isegi natukene elitaarse tähtpäevajäätisena tunduv kujundus köitis külmletis mu pilku. Ingmani pakendid on teadagi alati  kenasti kujundatud ning pakendi ja sisu vastuolu seal eriti ette ei tule.

Mis veel? Šokolaad jäätise peal oli õhukene ning sulas suus nagu kord ja kohus.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Kokkuvõttes – lihtne ja hea jäätis. Sobib preemiaks koolilapsele ja vahest isegi magustoiduks peale lihtsat lõunat. Karamelli puudumine või vähene osavõtt jäätisest isegi väga ei häirinud.

 

One reply on “Super Viva Caramel jäätis

 • Kristjan

  Väikestel jäätistel on liitriste ees juba see eelis, et glasuuri ja muud täidist on proportsionaalselt alati rohkem. Tegu täitsa hea jäätisega: täidis oli täiesti olemas, glasuur olemas, isegi vahvlitops ise oli omal kohal. Liitrised jäätised võiksidki teinekord koosneda väikestest jäätistest… 😛

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.