Smooth Chocolate with Cherries

 • Tootja: Balbiino
 • Jäätise nimi: Smooth Chocolate with Cherrie
 • Hind: 16.90kr
 • Maitse: 3
 • Pakend: 2
 • Kalorsus (100g): ei mäleta
 • Koorejäätis

 

Pakendiseeriale omaselt, on kujundus selline keskpärane, tundub kuidagi väsinud juba uuena ostes. See ei ole mingi takistus jäätise söömisel ega ka letis vaatamisel, küll aga torkab silma pakend, justkui ta oleks suhteliselt vana. Iseenesest kui pilti vaadata, ei ole tal häda midagi.

Jäätis

Selline kohev ja šokolaadine. Ma kohe pean selle ära ütlema et mõnusalt šokolaadine. See tähendab, et šokolaadimaitset ei olnud mitte liiga palju. Kakaopulbri maitse ei matnud enda alla jäätise olemust – väidetavalt pidada mõnedele säärane tugev šokolaad meeldima. Jäätise konsistents oli ka piisavalt koorene ja väga hästi mõjusid selle koheva ja šokolaadise vahu sees kirsimoosi tükid. Need ei olnud otseselt tükid, need oli justkui kirsimoosi mullid. Nad sobisid šokolaadijäätisega nii hästi, et hetkeks tekkis mul tundmus, et šokolaadijäätis ongi aegade algusest saadik olnud kirsimoosiga.

 

Jäätisekunn  

 

Kindlasti pean mainima, et kirsimoosi natuke vähevõitu oli. Justnimelt natukene vähevõitu. Teisisõnu – pisut oleks võinud veel olla. Šokolaadijäätis ja kirss on mõlemad üsna vänged ja tugevad maitsed aga omapärasel moel nad täiustavad teineteist.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Kokkuvõttes ei olnud jäätise maitse midagi enneolematut ega väga kirgast. Šokolaad ja kirsimoosi sobisid kenasti ja kirsimoosi võinuks pisut rohkem olla. Koolipoisi kolm. Selveri lettides pakuti teda hüperodava hinna eest: 16 kooni.

 

One reply on “Smooth Chocolate with Cherries

 • Kadi M

  Kas te ei ole enam leidnud mõnda taolist jäätist nagu kunagi müüdi, kus sees vanillijäätis, mille sees olid kirsimoos ja vedela sokolaadi triibud? Otsin alternatiivi, kui pole midagi senini leidnud. Päris nukraks teeb 🙁

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.