Scoop jäätisekohvik Londonis

Scoop jäätisekohvik tundus eemalt lihtsalt tavaline väike butiik. Üks paljudest sellistest väikestest ärikestest, nagu neid Londoni lõpututel tänavatel näha võib. Leidsime Scoop kohviku üldse internetist, kui otsisime Londoni vingeimat jäätisekohvikut. Ta asub mitte just päris kesklinnas, aga üsna keskuses, ühel väikesel tänaval.
 

 
Kodulehel on neil päris kenasti lahti kirjutatud nii filosoofia kui ka tootevalik. Samuti kõiksugu uudised ja muu info. Nende pressikajastustest on näha, et sealse jäätiseäri ideoloogia on olla tuiksoonel. Olla eriline ja eksklusiivne jäätisebränd.

Erilisuse ja eksklusiivsuse kohta annab tunnistust ka moedisainer Corrie Nielseniga koostöös disainitud jäätis. Seesama tume-tume pruun. Minumeelest võiks ka meie jäätisetootjad tuua turule mõne eksklusiivse jäätise, mis koostöös mõne arvamuste kõigutajaga tehtud. Selge see, et tegemist ei ole ka Scoobi puhul müügihitiga, mida tuhandeid liitreid müüakse, aga säärane eridisainiga jäätis annab kõvasti rohkem kõneainet kui harilik valge tellis.

Jäätised ise oli sarnased kodustehtud jäätistele. Hamba all oli tunda jääkristalli ja ei olnud mitte liiga ära vahustatud. Tegemist oli koorejäätistega ja tõepoolest kõik koostisosad tundusid kuidagi eriliselt puhtad ja kirkad. Tegelikult ei saa ühe külastusekorraga täit ettekujutust kätte –  võiks käia seal kuus korra ja kõik jäätised ära maitsta, aga see läheks metsikult kalliks.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

Muljetavaldav oli ka jäätise ekspositsioon leti all. Eriti effektsed tundusid sorbeed. Siin pildirea lõpupoole on letist üks pilt – sealt on kenasti näha.

Siin veelkord meie videolõiguke sündmuskohalt:

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Kahjuks oli vähe aega ja natuke külm tõelise jäätiseelamuse saamiseks. Meelde jäi see eriline tunne, et viibid ehtsas jäätisekohvikus, kus jäätis ei ole mitte ainult valge telliskivi müüginormide täitmiseks, vaid delikaatne ja väärtustatud magustoit koos oma filosoofia ja rikkaliku sisuga. See on suhtumise küsimus.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.