Rimi jogurtijäätis maasikatäidisega

 • Tootja: Toodetud Eestimaal(use your fantasy)
 • Jäätise nimi: Jogurtijäätis maasikatäidisega
 • Hind: 1.89
 • Maitse: 3
 • Pakend: [rating=0]
 • Kalorsus (100g): 225kCal
 • Jogurtijäätis

 

Rimi privatlabelite hulk jäätiseletis on muljetavaldav. Lisaks väljamaistele toodetele on Rimi lettides ka eestimaiseid tooteid, mis pakendatud Rimi privatlabeli nime alla. Nobrand liikumine on tegelikult poekettide invasioon tootjate brändiparki. Idee on pakkuda lihtsalt toodet, odava hinna ja anonüümse pakendiga. Tootja mainimine pakendil on sellisel puhul täiesti mõttetu. Nii hävitavad tootjad sageli omaenda turgu, kasutades head võimalust müüa toodet odavalt ja suuremates kogustes. Olemata jääb turundamise vaev ja toote poodisaamise ponnistus.

Teiselt poolt on privat label ka üks järjekordne pakendivariant ühe ja sama toote ümber. Otsustavaks muutub toote hind, mille tõusus mängivad poodide ketid suurt rolli. Täpselt üks ja seesama jäätis maksab privat labeli pakendis tunduvalt vähem, kui tootja pakendis. Samas on ostja jaoks tegemist täpselt ühe ja sama jäätisega. Sageli müüvad jäätisetootjad sama jäätist erinevates pakendites ja erineval kujul. Nii tekibki ostjale mulje, et jäätiselettides on palju rohkem jäätiseid, kui seal tegelikult on.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

Jäätis on tegelikult suhteliselt hea. Parasjagu hapukas ja piisavalt magus. Kergelt maasikamaitseline ja tuntavalt jogurtimaitseline. Mis siin ikka rääkida – see on ju “lihtsalt jogurtijäätis maasikatäidisega”. Ei midagi erilist. Selle raha eest on jäätist küll.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Odav ja lihtne jäätis. Kui see on rahaliselt teie ainuke võimalus jäätist nautida, siis soovitan.

 

2 replies on “Rimi jogurtijäätis maasikatäidisega

 • Merit

  See on nüüd ikka küll kokkusattumus. Mugin parajasti arvuti taga jäätist süüa, mõeldes, et kiikan,millest Uku ka oma blogis kirjutab… Ja jäätis, mida mugin on just Rimi maasika jogurtijäätis.

  Mulle see jäätis meeldib (jättes kõrvale selle, et erinevalt korralikust koorejäätisest, mida ma tavapäraselt söön, on tegu tõelise keemialabori toodanguga). Mõnusalt hapukas, maasikamaitse äratuntav, jogurti maitse äratuntav. Konsistents kreemine ja mõnus.

  Ma ei ole väga suur jäätise sööja. Tavaliselt piirdum väikese kausikese või ühe vahvlitopsiga. Seda jäätist olen aga viimase 2 tunniga suutnud pea terve liitri ära hävitada.

  Uuesti ilmselt ei ostaks (niipea), sest olen viimase poole aastaga suutnud 9 kg kaalust alla saada ja arvestades, et terve jäätise nahkapanek annab mulle 170 kcal*5 (500 g), saan ma sellest kätte poole oma päevasest energiavajadusest. Kartes, et panen ka järgmisel korral terve karbitäie nahka, jätaks jäätise parem poodi:)

  Reply
 • Uku

  Tavaliselt on sedasi, et kõik taimerasva põhjal tehtud jäätised on madalama kalorsusega. Lisaks on eriti madala kalorsusega tofujäätised. Ma ei teagi, kuidas neid nimetada, aga nad on jube head jäätise jäljendajad. Aga eks see on kah tõsi, et kui oled kaua aega tagasi hoidnud, siis mingi hetk kaob ka terve liiter jäätist nagu poleks olnudki 🙂 Soovitan ikka head jäätist süüa ja natukese haaval. Jäätis ei ole magustoit – see on kirg 🙂

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.