Reflex Man’s jäätis

 • Tootja: Russkii Holod
 • Jäätise nimi: Koore- taimerasvajäätis maapähkliaroomiga, karamelliga ja maapähklitega šokolaadis “Reflex Man”S”
 • Hind: ei mäleta
 • Maitse: 4
 • Pakend: 3
 • Kalorsus (100g): ei mäleta
 • Koore-ja taimerasvajäätis

 

Pakend.

Slaavilikult kirju ja jõuline pakendikujundus tundus pigem Snikersile või Marsile kuuluvat, kui et Russkii Holod jäätisele. Russkii Holod’i tsaarivenelik logo ja lennukad pähklid, pakendi esiküljel kasutusel koguni neli erinevat kirjastiili. Nimi, mis võiks kuuluda pigem habemeajamisveele ja kujunduskeel, mis sobiks samahästi ka šokolaadibatoonile – väga slaavilik lähenemine, kus “pedaal” peab alati “põhjas” olema.

Siiski – Maxima külmletist ma tema üles korjasin ja koju tõin.

Jäätis ise.

Jäätis oli hea. Sama jõuliselt, kui pakendile, oli ka jäätise glasuuri sisse uputatud maapähkleid. Jäätise osa koosluses oli väike, kuna tugevat tooni andsid vägev ja tumedast šokolaadilaadsest materjalist glasuur ning iirisetäidis. Jäätisebatooni haugates tekkis maitsebukett alles siis, kui olid suutäiest jagu saanud. Pean mainima, et šokolaadiglasuurilaadne ollus oli füüsiliselt tugevaks arendatud. Isegi nii tugevaks, et hammustades purunes ta kildudeks ning ähvardas mu särgi ära määrida. Nagu te juba aru olete saanud, ei suuda ma sellest jäätisest korralikku juttu kirjutada, vaid kogu jutt areneb suurte ja tugevate lausetena. Miks nii? sest see jäätis lihtsalt oli selline.

 

Jäätisekunn  

 

Ta meenutas mulle väga Marsi šokolaadibatooni. Hariliku poekülastajana ei ole mul ülevaadet, kas Mars ise ka ehk säärast jäätist toodab, võib olla on tegu lihtsalt äärmise sarnasusega. Piinlikkusega pean tunnistama, et äkki ei olnudki see Mars, vaid hoopis Snikers, mida jäätis meenutab.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Kokkuvõttes on tegu hea jäätisega. Väga jõuline ja ilmselt ka kohutavalt energiarohke jäätisebatoon mõjub pisut ootamatuna. Kui ongi tegu millegi järeleaimamisega, siis on see üks väga kvaliteetne jäljendus. Küsimärgina jääb õhku jäätise nimi: Reflex Man’s. Säärase nimega meeste šortsid on maailmas tuntud küll, jäätise kohta märkeid ei leidu. Kummaline.
Oot! Sorisin natuke Russkii Holod kodulehel ja selline jäätisesari, nagu Reflex täiesti olemas. Selgus, et peale Reflex Man’s on olemas ka Reflex Woman’s. Ilmselt on nimevõõristus minus kinni.
Soovitan külmade energiapommide armastajatele.

 

One reply on “Reflex Man’s jäätis

 • Mairi

  Marsil on jäätis olemas küll, mis on nagu külm Marsi shokolaad. 🙂 Ma ausalt tegelt ei ole proovinud, aga Bounty jäätis oli küll nagu külm Bounty shokolaad. Ma usun, et ega Mars teisiti ei ole.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.