Pure Line Plombiirjäätis Meega

 • Tootja: Pure Line
 • Jäätise nimi: Plombiirijäätis meega
 • Hind: 3.99
 • Maitse: 5
 • Pakend: 3
 • Kalorsus (100g): 201kCal
 • Koorejäätis

 

Palju õnne Eesti Parima Toiduaine 2014 konkursi, Põhja- Eesti parima piirkondliku toote tiitli võitmise puhul
Eesti Parim Toiduaine 2014 konkursi võitjad

Äratuntavalt uus pakend ja nimi, mida ei suuda meenutada. See oli Pure Line või midagi muud sellist. Ma mõistan tegelikult küll, et tootja huvi on olnud luua võimalikult rahvusvaheline nimi. Pakend on samuti Eesti oludes harjumatu – paberkott. Lugedes pakendi kirju, selgub, et tegu on keskkonnasõbraliku pakendiga, mis ei tekita loodusele ega inimesele kahju. Esmapilgul harjumatu, aga äratuntav ja korralik presentatsioon jäätiselettides.

Maitse poolest on jäätis igati aus plombiir. Parasjagu peene ja kreemja struktuuriga jäätisest tekib sulamisel piimjas jäätisemass. Taimseid rasvu selles jäätises ei ole ja seetõttu ongi tegu hea ja ausa Eesti jäätisega. Kui Premia jäätised on sageli veekristallised ja Balbiino jäätised on hästi vahused, siis Pure Line jäätised on nende kahe vahepeal.

Eriti tõstan esile jäätise kreemja struktuuri ja väga ilusat sulamistulemust.

Meemaitse on üllatavalt tugev ja aroomikas. Sellesse jäätisesse ei ole lisatud mitte suhkrut vaid mett. Kaks kärbest ühe hoobiga: tugev meemaitse ja magusus. Pakendil olevate kirjade järgi, on ühesse kilogrammis jäätises koguni 200 grammi mett. Seda on päris korralikult.

Jäätisekunn

Jäätisekunn

Jäätisekunn

Jäätisekunn
 

Kui paberkott lahti teha, siis saaks sealt ka lusikaga kätte, parem on siiski paberkott katki rebida ja jäätis kusagile taldrikule tõsta. Sellise küsimärgi võiks lahendada punktiirjoonega pakendil, mis näitab, et parim viis jäätist kätte saada on pakend lahti lõigata.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Seda jäätist peab proovima. Väga mõnusa tekstuuriga ja tugeva meemaitsega. Mul on väga hea meel, et Eestis on selline tugev jäätisetootja.

4 replies on “Pure Line Plombiirjäätis Meega

 • Triin

  Kunagi kui pure line jäätist ostsin, oli mul valida kahe vahel. Kas sokolaadi või mee jäätist.. Otsustasin sokolaadi kasuks, kujutasin ette, et söön jäätist, millel on mee maitse? Fuh, eriti ei tahaks sellist.
  Sokolaadi oma oli mõnus, sama tekstuuriga nagu mee jäätisel. Ja mingi kummaline maitse oli juures, mida olin kunagi kuskilt varem kogenud, aga ei tea kus.. ja see oli HEA!
  Maal tahtsin pure line jäästist osta, seal oli pulgajäätised. Kiiruga võtsin ühe ära, hakkas silma, et lilledega- ilmselt vanilje, ja mingi kaunaga- ehk kakaoga? Ok, võtan selle kaunaga, kakao jäätis oli ju hea. Jäätise välja võtnud, avastasin et see on ROHELINE? Mis jäätise ma nüüd ostsin? See kaun osutus hoopis pistaatsia pähkliks. Ka see jäätis oli hea.
  Aga just eile ostsin mee jäätist. Sööma ei hakanud, vaid maitsesin lusikaga. Pettumus- TAVALINE vaniljejäätis. Teised, mida maitsenud olin, olid paremad. Maasikamoosiga paras süüa seda..
  Vabandust, kui olen kunni lemmikut kuidagi solvanud!

  Reply
 • Meeli

  Meejäätis on minu jaoks imelik – toatemperatuurile jäänuna ei sulanud õige jäätise moodi plönniks ära, vaid säilitas oma kandilise vormi. Mis imeaine seda jäätise puhul võimaldab? Maitsel polnud viga, aga olen tunduvalt paremaid saanud.

  Reply
 • Liisa Noor

  Meejäätis on minu lemmik, sest mulle suhkur ei sobi. See jäätis on just täpselt see, mis vajan, kustutab magusaisu ja on suurepärase maitse ning tekstuuriga. 🙂

  Reply
 • Uku

  Meejäätis on jah üks nendest jäätistest, mis ei jäta kedagi külmaks. Üks on selge: tegemist on pisut teistsuguse jäätisega, kuna mee maitse jäätise sees on üldiselt pisut harjumatu. Minule see jäätis väga meeldib, aga saan täitsa aru nendest, kelle jaoks on see jäätis: “mitte eriti” rubriigist. Tänan jagamast, Liisa!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.