Premia Yoghurt

 • Tootja: Premia
 • Jäätise nimi: Premia vanillijäätis maasikatäidisega jogurtiglasuuriga
 • Hind: 8.90kr
 • Maitse: 4
 • Pakend: 3
 • Kalorsus (100g): ei mäleta
 • Koorejäätis

 

 

Säärane ingliskeelne sõnapaar vihjab vaid sellele, et jäätist toimetatakse ka väljaspoole Eesti piire. Selles ei ole midagi erilist ega taunitavat, kui ehk nii palju, et we are living in a small country, it’s called Estonia. Estonians do speak their native language, which is Estonian language. 
Aga olgu – tegemist on ju jäätisega ja Eestlased on harjunud juba aastasadade vältel lugema kõiksugu keeli.

Glasuur

Nimelaiend: Joghurt käis siiski ainult jäätise glasuuri kohta. Jäätis ise oli väidetavalt tavaline vanillijäätis, vähemasti nii lugesin mina pakendilt välja. Tegelikult tundus mulle siiski et ka jäätis oli jogurtilisandiga, aga selles osas ei ole ma kuigi kindel. Glasuur oli heakene, oma tavalise pistu plastiliiniliku olemisega – jäätise lõppetdes jäi teda miskipäras 

suhu paras ports, et oleksin võinud keelega temast väikese nukukese valmis voolida. Mul ei ole kaebusi glasuuri osas, ta sobis jäätisega suurepäraselt. Glasuuri sulamine on ilmselt kinni otsatult keerulises jäätisevalmistamise tehnoloogias ning selles osas kaebelda oleks alusetu. Oma unelmates näen ma muidugi selliseid pulgajäätiseid, kus glasuur elab harmoonias jäätisega ning sulab suus samamoodi, kui jäätiski.

 

Jäätisekunn  

 

Täidis

Maasikamoos, kaunilt spiraalseks keerdunud – kaunis ning maitsev. Mul on selline tunne, et kui räägitakse jäätisest, siis tuleb alati kõikidele silme ette maasikad, mis selle juures võiksid olla. Seetõttu tehakse mitmed ja setmed jäätised maasikamoosiga. Tuleb aga valvas olla, kuna maasikamoos ei pruugi sugugi samahäsi sobida jäätisega, kui maasikad ise, mis kaunilt pakendi peale kujutatud. Seetõttu tõstan esile Premia maasikalisandiga jogurtiglasuuriga jäätist ning tunnustan teda väga õigesti doseeritud maasikamoosi kasutamise eest jäätises.

Jäätis ise

Konsistents väga meeldiv ja mitte liiga ulmeline. Selliselt jäätiselt ei ootakski midagi enamat.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Parasjagu jäätist, parasjagu moosi ja glasuuri – väga hea suutäis. Lihtne ja suvine. Pakendi avamisel ehk tekivad vahest pisikesed komplikatsioonid(v.t. pilt) aga kõik, kes saavad hakkama Kalevi kommide avamisega, saavad ka selle pakendiga hakkama.

 

One reply on “Premia Yoghurt

 • Kadi M

  Oiii minu lemmikjäätis ka siin! Mulle just meeldib see kreemine jäätis ja teistsugust sellist pole. Ei tea kas olen võhik, kui glasuur sobib selle jäätisega ideaalselt, natuke krõmpsub, kui jäätiseletist just tulnud. Mõnus.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.