Premia Vau! ahvatlev šokolaadi koorejäätis

  • Tootja: Premia
  • Jäätise nimi: Vau! Ahvatlev šokolaadi-koorejäätis kirsi-brändiga
  • Hind: 1.49
  • Maitse: 4
  • Pakend: 5
  • Kalorsus (100g): 193kCal
  • Koorejäätis

 

0,5L topsik on ikka kõige parem jäätisepakend. Ma ei tea, mis selles pakendis nii erilist on, aga ta sobib jäätisele väga hästi. Seetõttu paistab ka šokolaadi-kirsijäätis riiulilt kõige paremini silma. Pakendil on ka punast värvi ja kaunist graafikat. Pakend ei ole loomulikult peamine komponent jäätise juures. Ma olen siin blogis korduvalt näägutanud kõiki jäätisetootjaid selle pärast, et nad panevad kogu auru pakendile ja jäätis on tavaliselt väikese lisandiga ja tavaline. Ilusas pakendis ei ole midagi halba, lihtsalt pakend ja selle sisu peavad kokku sobima. Punane pakend ja šokolaadi – kirsi jäätis sobivad igati kenasti kokku, vastuolu ei ole.

Jäätis ise on väga mõnus. Mõrkjas šokolaad istub imehästi kokku Premia jäätise veekristalse jäätisestruktuuriga. Üldiselt mulle šokolaadijäätised eriti ei sobi, aga siinpuhul on kakaopulbri maitse täiesti tasakaalus ja täiendab tervikut. Kõik peab olema ju tasakaalus. See jäätis ei ole liiga magus. Ma ei saaks ütelda, et ta üldse magus ei oleks – on küll magus, aga mõrkjas šokolaad kannab hoolt selle eest, et olemine liiga magusaks ei läheks. Kirsi-brändi täidist on väga vähe tunda. Brändi maiku ma ei osanud üldse eristada, kirssi oli tunda küll. Ma ei saa ka kurta, et brändi maiku vähe oli, kuna jäätis on igati harmoonilise ja tasakaalustatud maitsega.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

Üldiselt tundub mulle sedasi, et Premiale sobivad konkreetsed ja tugevad maitsed. Nende jäätisepõhi, ehk siis see jäätisemass, millele komponente segatakse, on enamjaolt vähese vahustamisega ja mõnusalt kristalline. Ma mõtlen konkreetsete maitsete all seda, et mitte keerukad ja paljude komponentidega koogijäätised, vaid ikka üksikute ja tugevate osalejatega kindlamaitselised jäätised.

Tagasi šokolaadi-kirsijäätise juurde. Sulades muutub jäätis parasjagu vedelaks, mis on koorejäätise puhul loomulik nähtus. Suus tundub nii jäätise struktuur kui ka maitse väga tasakaalus ja kombekas olema.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Soovitan kindlasti proovida. Väga maitsekas šokolaadijäätis, kus lisandid küll väga tunda ei anna, aga mis sellegipoolest on ise väga hea jäätis.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.