Premia Super Size Kiss Kiss jäätis

  • Tootja: Premia
  • Jäätise nimi: Koore ja maasikamaitseline jäätis Big Milk Fruit
  • Hind: 10.80kr
  • Maitse: 5
  • Pakend: 5
  • Kalorsus (100g): ei mäleta
  • Koorejäätis

 

Avanud pakendi vaatas mulle vastu kaunis ja kõrge tipp. Kaetud helepruuni glasuuriga ja perfektselt vormitud. Ootab hammustamist. Limpsida seda ei soovita, kuna glasuuri koostis on pisut raskestisulav. Ka hammustamisel pragiseb ta hamba all ning kipub isegi purunema.

Kuid jätkem see iroonia glasuuri kallal. Jätkates pruunika jäätisega jõuame õige pea mahlase ja meheva täidiseni: see on karamellitäidis. Muideks, et te teaksite, siis glasuur kandis nime: pähkli-piima glasuur. Kui on olemas gulinaarproosa, siis pähkli-piima glasuur võiks olla mõne väikese novelli pealkiri. Premial on mõnede toodete puhul täielik nimekomistus, kuid see jäätis on täiesti õnnestunud ning kauni nimega. Niisiis – jäätise sees on täidlane ning külluslik karamelliribade kogumik.

 

Jäätisekunn  

 

Kõik ettearvatavalt sümmeetriliste asukohtade peal ning täpselt õige konsistentsiga. Jah muidugi – kogu see maitsebukett kippus minema magusaks. Väga magusaks, kuigi mitte ka liiga magusaks. Üldse – ei ole raske teha liiga magusat magustoitu, aga keeruline on teha magustoitu, mis oleks samaaegselt magus ning iseloomuga. Kiss Kiss on iseloomuga jäätis. Ilmselt mängib oma rolli ka jäätise suurus, kuna täpselt sellise koguse ärasöömisel saab kätte täieliku maitse jäätisest. Jäätise enda konsistents on pisut tänapäevane. Mõtlen selle sõna all toda vahustatud ning pisut šerbetti meenutavat konsistentsi. Eriti häirivaks muutub tänapäevane jäätis siis, kui ta ära sulab – külmunud peast, aga ei ole tal häda midagi. Olen täheldanud ka seda, et valged, klassikalised jäätised on üldjuhul pisut paremad ja mitte nii vahustatud ja igasugused värvilised jäätised kipuvad olema seda vahusemad, mida rohkem on neis kirevust ja värvi. See on minu arvamus ja mulje – lükake ümber kui eksin.

Tegemist on karamellijäätisega ning väga hea karamellijäätisega. Nagu enne mainitud – muutub ta sulamisel tänapäevaselt imelikuks ning ma panen selle fataalse paratamatuse arvele. Mina sõin oma portsud üsna külmunud olekus ning sain ka hea jäätiseelamuse osaliseks. Jah – ostsin kaks portsu ühte ja sedasama jäätist. Pakend on selles topeltostus kah natuke süüdi. Kauni ja apetiitse värviga kujundet paberil on jäätisepilt, mis justkui katkilõigatud ning seest paistmas karamellitäidise ojad.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Kokkuvõttes on tegemist nii hea ja maitsva vahepalaga kui ka hõrgu ning täidlase jäätisega. Kaalujälgijatele soovitan süüa veerandiku.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.