Premia Põhjatähe vanilli-koorejäätis iirise-kakaoubade täidisega

 • Tootja: Premia
 • Jäätise nimi: Vanilli-koorejäätis iirise-kakaoubade täidisega
 • Hind: 2.75
 • Maitse: 4
 • Pakend: 4
 • Kalorsus (100g): 244kCal
 • Koorejäätis

 

Premia Põhjatähe sari tundub olevat uue facelifti saanud. Pisut on muutunud kogu jäätiseseeria pakendikujundus kui ka jäätiste maitsed. Pakendi peal on ka ära märgitud säilitusainete puudumine. Uutest jäätistest torkavad mulle kohe silma kelmikate nimedega uudised, nagu näiteks Vau! Särtsakas sidrun ja Ahvatlev šokolaadijäätis kirsi-brändiga. Mingil põhjusel pole ma Vau! jäätiseid viimasel ajal poes eriti kohanud. See võib olla ka minu kiiks.

Jäätis ise on väga rikkaliku täidise ja magusa olekuga. Täidise sees meeldib mulle kõige rohkem kakaoubade krõmpsuv lisand. Ma vähemasti usun, et tegu on kakaoubadega. Iirisetäidist on tõesti nii rikkalikult, et kohati on suured ja tugevad kihid ning tükid, mis lusika all raskesti murduvad. Mulle meeldib see jäätis just lihtsate ja konkreetsete elementide pärast. Jäätis ise siin nii väga silma ei torka. Ei ole liialt veekristalline ega pole tunda ka taimerasvast kooslust.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

Mairile tundus see jäätis rohkem maitsevat. Ta mainis isegi midagi kodutehtud jäätistest. Mina nii kaugele ei läheks ja liialt suure suuga kiitma ei kipu aga sümpaatse jäätisega on igal juhul tegu. Premia jäätiste kiitmisega blogis on üldse see lugu, et kuna Premia on börsifirma, siis noored Eesti börsikuked googeldavad aeg ajalt kõike, mis leidub Premia jäätiste kohta. Kui paar kiidusõna tuleb, siis peetakse seda kohe stiihiliseks ja kinnisilmi ebajumala ülistamiseks. Mul ei ole kiitmise vastu midagi aga ma teen seda jäätise pärast, mitte kinnisilmi, ega selleks, et kellegile meeldida.

Muideks, kas olete proovinud jäätist süüa röstitud kaerahelvestega? Proovige kindlasti. Need annavad juurde kuiva ja krabisevat struktuuri ja pisut soolaka ja õrnalt mõrkja maitse poolest sobivad magusa jäätisega imehästi kokku. Kaerahelveste röstimisel on jube oluline, et neid mitte kõrbema lasta 🙂

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Konkreetne ja hea jäätis. Soovitan. Jõulise iirisetäidisega jäätise sees krõmpsuvad mõnusasti kakaooad ja kokku jätab jäätis rikkalikult magusa üldmulje.

 

2 replies on “Premia Põhjatähe vanilli-koorejäätis iirise-kakaoubade täidisega

 • Jaanika

  Maitsed on ikka imelikud asjad, mulle üldse ei meeldinud:D Täidised veel, aga Põhjatähe jäätiste baas ajab öökima mind, see on minu jaoks võimatult ebameeldiva maitse ja tekstuuriga, ei teagi mis mul viga on, iga kell sööks enne Säästu taimerasvajäätist kui Põhjatähte. Veider lausa.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.