Premia jogurtijäätis metsamarja täidisega

  • Tootja: Premia
  • Jäätise nimi: Jogurtijäätis metsamarja täidisega
  • Hind: ei mäleta
  • Maitse: 3
  • Pakend: 4
  • Kalorsus (100g): 135kCal
  • Koorejäätis

 

Premia jäätised on aegade algusest saadik eristunud oma kristalse struktuuri poolest. Selline struktuuri omadus on jäätise puhul väga hea. Vahustatud jäätised on samuti head, kui vahustamisega minnakse vahest ka liiale ja sedasi ei sünni mitte jäätis vaid mingi munamagustoit. Premial liigsele vahustamisele kaldumist ei ole kunagi ette tulnud. Jäätised meenutavad alati vanu häid nõukogude aja jäätiseid.

Kuidagi on läinud nii, et jogurtijäätis metsamarja täidisega tundub eriti veekristalline. Kohati on selline tunne, nagu sööks maitsestatud lund. Muideks – ma ei piirdunud ainult ühe jäätisega ühest poest: ostsin kahest poest, kummastki ühe jäätise ja eri aegadel. Tulemus ikka sama. Vahest annab jogurt jäätisele pisut tummisemat sisu ja vähesema vahustamise juures tummisemat struktuuri. Metsamarja täidisega jogurtijäätise puhul on tunne, et tegu on eksperimentaalse ja eriti lahja piimajäätisega. Jäätise struktuur on kuidagi hästi kristalline ja jäätise maitset vähevõitu.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

Metsamarja täidisel ei ole tegelikult häda midagi. Mina ei saanudki aru, et tegu on metsamarja täidisega. Testides Mairi peal, ütles ta kohe, et metsamarja täidis. “Mis ta muu ikka olla saab”, lisas ta. Moos oli OK ja sellega on korras. Täidise poolt ka kenad värvikiired jäätise sees ja puha. Kui vaid see raamistik nii nadi ei oleks.

Võib olla ongi madala kalorsusega jäätis sellise maitsega. Sest piimaga ja koorega jäätiste 100g kalorsus tavaliselt alla 200 kCal naljalt ei lähe. Sellisel juhul oleks jäätise pidanud paigutama kaalujälgijatele mõeldud seeria alla. Tavalise jäätise pähe eriti lahjat jäätist saades tundub, et midagi on läinud viltu.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Kahjuks ei saa seda jäätist soovitada. Midagi katastroofilist ei ole aga üleliia lahja konsistents annab liiga tugevasti tunda.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.