Premia eriti suur ja rammus koorejäätis

 • Tootja: Premia
 • Jäätise nimi: Eriti suur ja rammus koorejäätis
 • Hind: 6.39
 • Maitse: 6
 • Pakend: 5
 • Kalorsus (100g): 225kCal
 • Koorejäätis

 

Minu eelmine postitus käis Ingmani pulgajäätise kohta, mis oli kelmikalt pisike ja peenike ja palju väiksem kui pakendil näidatud. Premia eriti suur ja rammus koorejäätis torkab silma oma ilusa pakendi ja kena jäätisepildiga pakendil. Olulisim osa on see, et kui jäätis pakendist välja võtta, siis TA ON TEGELIKULT SELLINE NAGU PAKENDIL.

Siinkohal müts maha Premia ees, kelle mõned jäätised hoiavad endas pakendi ja sisu vastuolu. Eriti suures ja rammusas koorejäätises on tunda tõesti nõukogude – aegset jäätist. Mulle tundus süües, et jäätise sees on ka natukene suhkrut, mis pani iga suutäie kuidagi väga mõnusalt krõmpsuma. Lugesime pakendilt, et seal on tegelikult kah suhkurt sees. Ma ei tea siis, kas tõepoolest on suhkrukristallid tervenisti jäätis sisse jäänud, igatahes väga hea oli.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

Lisaks on jäätise nimes ka sõna “rammus”, mis end iga suutäiega tõestab.

Vahvel

Tegemist on vanakooli vahvliga, mis kenasti koonusesse keeratud. Vahvel on täpselt selline, nagu oleks ta üleeile tädi Maali veneaegse vahvliküpsetaja seest välja tulnud. Tõsine ja tugev ja väga hea.

Kokku on jäätis väga meeldiv leid külmikust. Läbini aus, tugev ja väga magus ning rammus. Hind: 14.90 siinkohal ei hirmuta, kuna tänapäeval on tootjapoolne ausus väga haruldane asi ja selle eest võib ka maksta.

Siin on tema sõsarjäätis.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Soovitan seda jäätist igal juhul. Neile, kes kaloreid jälgivad, soovitan ikkagi – ostke, hammustage paar suutäit ja andke siis pojale / tütrele / mehele / naisele – kellele iganes. Diietjäätistest üldjuhul sellist minielamust ei saa.

 

3 replies on “Premia eriti suur ja rammus koorejäätis

 • Mairi

  Ma küll tavaliselt olen rohkem täidiste ja lisanditega jäätise usku, aga see jäätis oli tõesti hea just oma lihtsuses. Väga koorene ja tummine ja nagu Uku juba mainis- TÄPSELT SELLINE NAGU PAKENDIL. See ei ole mitte vähetähtis fakt, kuna see vist on ainuke jäätis, mis näeb välja nii nagu pakendil.
  Kuna ta on ka natuke suurem kui harilik topsikas, siis rannahooaja jäätis ta muidugi ei ole, aga praegu on vist juba hilja sellepärast muretseda ka. Nii et proovige järele!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.