Premia Eriti Rammus koorejäätis murakaga

  • Tootja: Premia
  • Jäätise nimi: Eriti Rammus koorejäätis murakaga
  • Hind: vabandan, ei mäleta
  • Maitse: 4
  • Pakend: 4
  • Kalorsus (100g): 272kCal
  • Koorejäätis

 

Eriti Rammus jäätis on juba kuulsust korjanud ning tema mitmeaastane jõuline kohalolek meie jäätiselettides annab tunda. Ausalt, ma ootasin ja otsisin seda jäätist tükk aega. Lõpuks ilmus ta müügile minu kodupoodi – Laagri Maksimarketisse. Murakatäidise järgi on tunda, et Eriti Rammusat jäätist soovitakse hoida kui premiumjäätist ja ma ootan, et lastaks välja ka murakatäidisega eriti rammus perejäätis. See telliskivi noh 🙂
Põhjatähe seerias on murakatäidis küll olemas, aga see pole ikka seesama, mis Eriti Rammus.

Kuigi tegemist on äärmiselt lihtsa tuutujäätisega, annab murakatäidis talle siiski sedavõrd sära, et otsida ja oodata. Lugesin Premia veebist, et jäätise sees on päris murakad ja ehtne murakatäidis. Tõesti – kohati jäid hamba alla muraka seemned ja see tegi südame soojaks.

Loomulikult oleks võinud murakatäidist olla pisut rohkem. Ma ei ole jäätise tehnoloog ega oska arvutada, kui palju ohtram täidis jäätist kallimaks teeks, aga praegu tundus, et väheks jäi. Muraka kohalolu ilmneb umbes poole jäätise pealt ja väga kenasti balanseeritud magushapu murakamoosina.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

 
 
KOOSTIS
  vesi, rõõsk koor 28%, vahvel 20% (nisujahu, suhkur, taimne rasv [palmiõli, kookosrasv], emulgaator sojaletsitiin, või, sool, lõhna- ja maitseaine), suhkur, murakalisand 10% (suhkur, murakad 30%, vesi, paksendaja pektiin, happesuse regulaator sidrunhape), vadaku- ja lõssipulber, või, emulgaator E471, stabilisaatorid: E412, E410, E407; lõhna- ja maitseaine (vanilliin).
 

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Soovitan proovida. Eriliselt galantne tuutujäätis, kus rammusat jäätisepõhja tasakaalustab hapukas murakatäidis.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.