Õuna-koorejäätis

 • Tootja: Premia
 • Jäätise nimi: Õuna-koorejäätis õunatäidisega
 • Hind: 38.50kr
 • Maitse: 1
 • Pakend: 4
 • Kalorsus (100g): ei mäleta
 • Koorejäätis

 

See jäätis oli täielik saast. Viskasime enamuse üheliitrisest pakist kempsupotist alla! Õudne! Võib ju olla et konkreetne pakk oli millegipärast halvaks läinud või oli sinna sisse midagi jubedat sattunud… ma ei tea.

Jäätise nimi

Õuna-koorejäätis õunatäidisega. Et siis mida? Õunakoortest tehakse jäätist? Ja see omakorda on veel õunatäidisega? Ma olen nõus, et kusagil valgetes kitlites tootmisspetsialistide kaustade peale on kirjutatud õuna-koorejäätis õunatäidisega, nagu töönimi… aga et selline naljanumber ka tootenimeks panna… selle peale annab tulla. Kui jäätise nimes on juba kirjutatud sõna “õun” ja selle taha veel pisut ebaõnnestunult “-koorejäätis” siis miks on vaja mainida veel “õunatäidisega”? Kas need 8 õunatükki selles liitris jäätises väärivad nimelisandit? Oleks neid õunu olnud nii palju, et kohe igas lusikatäies tunned tükke, siis oleks see olnud ju arusaadav.

 

Jäätisekunn  

 

Pakend

1 liitrine tellis, pakend Põhjatähe perekonnale kohaselt kena ja kombekas. Õunapilt tundus apetiitne ning jäätise roheline värv äratas huvi.

Jäätis

Konsistents tundus meeldiv ning esimese kahe suutäiega ei saanudki aru, et midagi oleks valesti. Järgmiste mekutamistega aga tundus korraga, et lisaks jäätise ja õunamaitsele on selles rohelises massis ka mingi väga keemiline maik, mis kogunisti kurgu pani kipitama! See keemialisand tõusis maitsemeeltes iga suutäiega järjest rohkem ja rohkem esile ning lõpuks tahtis ära lämmatada! Pakendi peal oli kirjas, et jäätis sisaldab päris koort ja tõesti – koorejäätis mis koorejäätis. Koorene ja mõnusalt rammus. Miks risustada säärane rammus roog nii võimsa keemilise lisandiga? Tundsin oma järjest aeglustuvates lusikatäites ära ka mõned õunatükid – päris õuna tükid, aga see ei muutnud midagi!

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Ei ümbermaitsmist ega hinnaalandust! Nii, nagu me oleme kiitnud, nii ka laidame ja siinkohal täiesti õigustatult! Selline toode tuleks kiiremas korras ära lõpetada või korrigeerida maitset. Muide, mis te arvate, kas jäätiseloojad ise on seda jäätist maitsenud? Mina arvan, et ei ole.

Hurjuhhhh!

 

One reply on “Õuna-koorejäätis

 • Mairi

  Ma oma arvamust eraldi jutuna ei hakka siin esitamagi, sest Uku kasutas kõik halvad sõnad ära ja mul ei ole enam sõnu. Ma arvan, et tänu sellistele jäätistele loobun ma varsti puuvilja maitseliste jäätiste söömisest, kuna enamasti on asi päris maitsetest väga kaugel. Selle jäätise puhul võib öelda, et olematu. Värv oli ilus, kuigi me ju kõik teame mis värvi on õunamoos ja õunamahl. Kust siis see roheline värv? Maitske jäätist ja kõik saab kohe selgeks.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.