Nestle Kit Kat

 • Tootja: Nestle
 • Jäätise nimi: Kakaojäätis shokolaadimaitselise kastme ja Kit Kat maiustusega
 • Hind: 19.90kr
 • Maitse: 2
 • Pakend: 2
 • Kalorsus (100g): ei mäleta
 • Koorejäätis

 

KitKat tuutu tundus oma kirju välimusega juba poest kättesaades natuke ohtlik. Lisaks pakendil toimuvast kirjade ja märkide sõjale toimus seal ka meeletu veenmistöö selle nimel, et KitKat jäätis on siiski meeletult kasulik ja vähekaloriline. Ma ei ole diabeetik ega ka kaalujälgija, seetõttu ma parem ei ütle nende ähvardavate tabelite ja mõttetuna näivate numbrijadade kohta midagi. Ma mõistan täiesti, et kui ma peaksin jälgima neid numbreid, siis oleks mu tänane õhtu sisustatud ja ma loeksin jäätisetuutu pealt kasulikku ning tarvilist kirjandust. Siit mõte, et Eesti jäätisetootjad võiksid kirjutada pakendile näiteks järjejutu või lasteromaani – tundub, et peaks mahtuma küll.

 

Jäätisekunn  

 

Jäätis

Koorene ning vahukoorene shokolaadimaitseline jäätis oli mõnusa struktuuriga, oleks teda vaid natuke rohkem olnud… šokolaadi maitse jäätise sees oli tegelikult väga meeldiv ja lisaks kakaomaigule tundus seal ka midagi väga kommilikku sees olevat. Ma ei mõtelnud praegu seda, et jäätise sees tegelikult oligi komm, vaid seda, et shokolaadi olemasolu tundus kuidagi kreemine ja hea.

Omamoodi täidis

Jäätise keskele oli torgatud vahvlitäidisega shokolaadipulk. Ta ei sobinud sinna mitteüks raas. Minumeelest vähemasti küll mitte. Kommi ja jäätise vahekord selles kummalises (ilmselt idaeuroopa) maiuses oli täiesti paigast ära. Vahvel, mille ümber oli shokolaad – ei sulanud suus kokku üheks tervikuks, vaid mõjus kuidagi võõrkehana. Mulle oleks meeldinud palju rohkem mingid vahvli- ja shokolaadipurukesed jäätise sees, kui et terve šokolaadivahvli batoon.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Liiga väike, et olla jäätis, liiga suur, et nimetada teda lihtsalt magusaks ampsuks. Liiga tihedalt täis kirjutatud pakend, et mõjuda naturaalsena ja liiga rammus, et mõjuda tervislikuna. Hinna poolest võinuks jäätise sees olla kasvõi käsitsivoolitud shokolaadipulk.

 

5 replies on “Nestle Kit Kat

 • Mairi

  Imelik jah, sest Kit Kati shokolaad eraldi on ju täitsa hea, aga kui ta oli pandud sinna jäätise sisse, siis oli kohe ebameeldiv. Selline kõva tükk, mis ei tahtnud ka sulada. Kogu jäätis oli jube magus ja peale selle söömist oli tunne, et tahaks vett juua.

  Lisaks- nad tõesti olid väga esile tõstnud jäätise kalori sisalduse. Aga minumeelest ei olnud see küll nii madal, et seda oleks pidanud tegema. 120 g jäätises oli 232 kcal.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.