• Tootja: Balbino
  • Jäätise nimi: MUSI vanillijäätis kookoselisandiga kartongtopsis
  • Hind: Palun lisa kommentitesse, kui tead
  • Maitse: 5
  • Pakend: 5
  • Kalorsus (100g): 273kCal
  • Koorejäätis

 

Milline võluv väike pakend Balbinolt taaskord. Ma pean kyll mainima seda, et seistes poes kylmleti ääres, ei mõju selline pakend mulle eriti veenvana. Põhjus on selles, et ta meenutab liigselt mingit väljamaa asja, ning jääb mulje, et tegu on hulgilaost saabunud Poola jäätisega, mis on tehtud täpselt mõne lääne tuntudjäätisebrändi järgi. Olgu – see on minu tunne ja see võib petta. Iseenesest on pakend kena.

Pakend ja avamine

 

Jäätisekunn  

 

Jäätisetopsi kaan on läbipaistev ning kummis, seega on selgesti näha, milline on paki sisu. Jäätiseportsu peale on keeratud klassikaline portsuots. Väga meeldiv. Pakendit on hea käes hoida ning ta ei lagune söömisel ära. Korra tekkis mõte, et võiks läbipaistva topsikaane panna topsile alla aga seal ei olnud säärast kohta, kuhu võiks kaane ühendada. Pakki saab ka peale söömist kokku kärtsutada ning ilmselt ka kaminas ära põletada (v.a. kaan muidugi). Ja muidugi ei ole sellise pakendiga ka tilkumisprobleemi!

Maitse ning esmane mulje jäätisest

Pakendil lubatud kookosehelbed võtavad sind vastu kohe esimeste suutäitega ning parasjagu ohtralt. Kookos on hea asi, aga kui seda on jäätise sees liigselt, siis muutub ta natuke ebasobivaks jäätise struktuuriga. Käll aga pean mainima, et kaevudes lusikaga sügavamale – kaob kookosevõlu ära ning esile tuleb üha rohkem ning suuremate kogustena karamelli. See ei ole üldsegi halb, et kookos on ainult peal ja sügavamal on karamell, kuid paki pealselt see välja ei tule. Noh ei peagi tulema, aga reklaamiinimesena leiaksin ma pigem kasuteguri kirjeldades jäätise mitmekesist sisu, kui et kuvada pakendil lihtsalt jäätise pealmises osas olevat lisandit.

Omajagu mõtteainet tekitas jäätiseseeria nimi “Musi” Milline hõrgutav ja lahe – sensuaalne ja paljutõotav nimi. Kui mõtelda edasi siis võiks selle jäätise nimi ollagi kookosemusi, kuid pakendi peal on kirjas ainult coconut kui lisandi kirjeldus ja all seerianimi. See kõik vihjab ylihoolsale ja kuulekale turundustiimile, kes ei mõtle pakendile ja yksiktootele vaid toodete struktuurile. Kõik on jagatud perekondadeks ning lisandid lisatakse juurde pakendile kirjetena. Olgu – see on mõttemõlgutus vaid – kindlasti on jäätisetootmisl veel palju palju nyansse, mida tuleks kaalutleda.

Jäätise lõppedes – suurte ja purakate karamellitükkidega – jääb suhu meeldiv tunne ning hea mälestus maitsvast jäätisesuutäiest. Seda, et karamelli ei olnud pakendil märgitu – pärast enam ei mäletagi ja kõik on hästi.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Kokkuvõttes meeldiv jäätiseelamus ning käitlemist taluv pakend, mis ei sula ega muutu lörtsiks.

 

6 replies on “Musi Coconut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.