Mis asi on e-jäätis?

www.e-jäätis.ee

Ma ei teagi, kuidas sattusin sellele lehele, aga igatahes on nüüd võimalik tellida omale interneti teel jäätist! Toiduainetele spetsialiseeruv e-pood ei ole tänapäeval enam mingi haruldus ja tundub, et igal endas lugupidaval kauplusteketil on oma e-pood olemas. Internetist toiduainete ostmine oli ainult natuke aega tagasi täiesti vastuvõetamatu paljudele eestimaalastele. Enam mitte. Kuna elame e-poodide ajastul, kus iga päevaga tuleb mõni netikauplus juurde siis jäätisele spetsialiseerunud internetipoodi veel olemas ei olnud.

Jäätise kättetoimetamine

Esimese asjana tekkis mul kohe küsimus, et kuidas ma jäätise kätte saan! See kipub ju kiiresti sulama ja hoolimata meie jahedatest suvedest ja külmleigetest talvedest, ei pea jäätis ühelegi postiautomaadile ega postkontorile vastu. Kuna ma olen põhjendamatult kõrge jäätisehuviga noor mees, siis ei olegi muud võimalust, kui tellida ja proovida.

e-jaatis-jaatisekunn

Tundub, et e-jaatis.ee keskkonda arendatakse pidevalt ja minu tellimise aegne e-poe välimus on juba pisut muutunud. See on ainult hea märk. Põhisüsteem on ikka sama: esmalt valid jäätised, siis kohaletoimetamise viisi ja maksad. Mina valisin kättesaamise kohaks Nõmme turu. See on juhtumisi ka minu igapäevases raadiuses.

Jäätise hind

Hinnad tunduvad seal tõesti soodsad olema – 5-liitrine Pure Line meejäätis maksab kõigest 19€. See teeb ühe liitri hinnaks 2,6€. Pole paha. Ostmisel selgus, et tuleb ka oma konto teha – olgu, teen oma konto. See polnud kah eriline kunsttükk, kõik töötas kenasti.

Kas ma juba mainisin, et selle e-poe taga on eestimaine jäätisetootja Pure Line. Seega sealt saab tellida kõiki selle jäätisetootja jäätiseid.

Minu viperus

Ma olen küll super jäätisehuviline aga juhtus nii, et unustasin neljapäeval Nõmme turule minna! Peale palvekirja saatmist sain aja ümber lükata järgmisele neljapäevale.

Niisiis järgmisel neljapäeval olin platsis. Tegu oli Saaremaa Piimatööstuse majakesega, kus lahke memm mulle jäätisevanni kätte andis. Kuna kojutoomine maksab ise juba 6€, siis oma lähedusse järele minemine tundus mulle palju parem mõte.

Seega – töötab! Praeguseks on viieliitrisest meejäätisest järel ainult riismed ja homme ilmselt saab vann päris tühjaks. Ma ei teagi, mis edasi saab, tuleb vist uus laar tellida.

Tasub proovida

Kokkuvõttes on tegu väga julge ja laheda uuendusega. Soovitan kõikidel jäätisehuvilistel see e-jäätis ära proovida. Muideks, viieliitriseid Pure Line jäätiseid poest osta ei saa.

2 replies on “Mis asi on e-jäätis?

  • Ann Anton

    Tere Jäätisekunn!

    Pöördun Sinu poole ühe eriskummalise murega. Nimelt sooviksime üritusele pehme jäätise masinat. Olen pöördunud juba IceCreamExperti, kes kahjuks on 30.juulil hõivatud juba. On sul veel pakkumisi, kust saab portatiivseid jäätisemasinaid (eelkõige oleme huvitatud pehmest jäätisest).
    Inimeste arv on 300.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.