Milline meeldib enim?

Peale seda, kui ma loobusin 0,5 liitrisele pakendile pöialt hoidmast, pöördus mu poolehoid pulgajäätiste poole. Vahepeal toimunud vahvlitopsi jõuline pealetung tekitas minus kahtlusi, et keegi käib ja klõpsib lubamatult vastuseid. Kontrollisin: mingeid rikkumisi ei toimunud, kõik oli aus. Seejärel – oh imet – tärkas taas suurenev poolehoid pulgajäätisele, ning vähemalt tuutule sai koht kätte näidatud. Vahepeal oli samapalju punkte vahvlitopsil ja pulgajäätisel ja praeguse seisuga olen ma sunnitud kuulutama võtjaks:

VAHVLITOPSI

Auväärse teise koha sai loomulikult pulgajäätis ja siis – oh imet – 1 liitrine pakend kolmandana. Ilmselt on siin tegu ka perekonna suuruse ning ka külmkapi suurusega. Küllap on olemas ka inimesi, kes ostavad vahvlitopsi ning säilitavad seda külmikus.

Pakendiküsitluse tulemustest saab selgemaks ka see – miks on vahvlijäätiseid nii palju. Mõni jäätisetootja võiks siin kommenteerida, aga mulle tundub, et vahvlitopsi on kergem säilitada, ta näeb kauem hea välja ja omamoodi on ta ka ajalooliselt levinuim jäätisevorm. Meie aladel vähemasti. Ei ta tilgu süües ega lähe toidukotis kõveraks. Asjatundmatuna julgen arvata ka seda, et liini peal on lihtsam lasta ports jäätist vahvlitopsi, kui et toota võimalikult vinge välimusega pulgajäätist.

[poll id=”3″]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.