Manhattan Pina Colada jäätis Nestle’lt

  • Tootja: Nestle
  • Jäätise nimi: Manhattan Pina Colada kookosemaitseline jäätis ja ananassijäätis
  • Hind: ei mäleta
  • Maitse: 4
  • Pakend: 4
  • Kalorsus (100g): 159kCal
  • Taimerasvajäätis

 

Mulle meeldib Nestle jäätiste kokteilidega flirtimine. Jäätis ongi ühtaegu konservatiivne ja mänguline teema. Ilmselt tehakse ja süüakse tavalist valget jäätist veel sajandeid peale meie aega.
 
Kõigepealt teeme faktid selgeks.
Manhattan on New Yourk’i pilvelõhkujate rajoon ja tal ei ole mitte mingit pistmist Poolas asuva Nestle jäätisevabrikuga. Manhattan on jäätisepakendil puhtalt mänguline element. Pina Colada on kokteil, mis segatakse valgest rummist, kookosest ja ananassimahlast. Sellel jäätisel on Mairi sõnul täpselt Pina Colada maitse, nii et kokteili nimi ei ole fiktsioon.
 
Tervik
Manhattani Pina Colada on seega üdini mänguline jäätis ja tervikuna üsna huvitav leid. Poolas toodetud taimerasva jäätis vajabki enda ümber jõulist brändingut et jäätiselettis korralikult eristuda ja rahvale huvi pakkuda. Minule, kui turundusinimesele on see huvitav, minule kui jäätisesõbrale mõjub paganama odavalt.

Jäätis ise
Pakendi kaane all on must kile Manhattani logoga ja selle all on valge ja kollase viiruline jäätis. Valge jäätis on seega kookosejäätis ja kollane – ananassijäätis. Kookosehelbeid ei leidu, ananassitükke samuti mitte. Taimerasva jäätisele omaselt, on struktuur pisut libe ja tattjas – selle miinuse kompenseerib madal kalorsus.
Maitse poolest äärmiselt täpselt paika timmitud magus ja hapukas kooslus. Suus sulab ja seguneb kõik väga kenasti, tekitades eheda Pina Colada sarnase meki.
 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 
Ma ei ole jäätise tehnoloogias nii tugev, aga arvan, et sellise erilise koosluse tootmine vajabki suurt tehast ja suuri mahtusi. Just selline mängulisus mulle jäätiste puhul meeldib. Ananassijäätis on meil Eestis veel olemata aga kookosejäätist võib küll poest osta.
 
Google eest on see koduleht hoolega ära peidetud aga usina otsimise tulemusena õnnestus ta ikka üles leida.
Manhattan Pina Colada veebis
 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Soovitan kindlasti maitsta seda vastuolulist jäätist. Ääretult hõrk ja eriline kooslus on suurele tehasele kohaselt odavaks aetud ning rüütatud seksikasse pakendisse. Maitse poolest hea taimerasvajäätis ikkagi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.