• Tootja: Unilever
  • Jäätise nimi: Šokolaadijäätis karamellikastme, tumeda šokolaadi ja purustatud kakaoubadega
  • Hind: 1.14
  • Maitse: 4
  • Pakend: 4
  • Kalorsus (100g): 340kCal
  • Koorejäätis

 

Eestlaste lemmiku, Magnum Classicu kõrvale on tekkinud Magnum Infinity Chocolate. Nagu nimest järeldada võib, on tegu väga rikkaliku šokolaadilisandiga. Lausa lõpmatu šokolaadilisandiga. Magnumi seeria üleüldse esindab esimest Eestisse saabunud uhket jäätist, mis oli omal ajal kättesaamatu ja kallis. Magnumit iseloomustab paks šokolaadiglasuur ja koorene ning ohtrasti vahustatud jäätisemass.

Jäätise pakend on sarnaselt klassikalisele Magnumile – jõuline ja äratuntav. Kujundikeele poolest meenutab rohkem filmiplakatit, kui jäätisepakendit. Magnumi nimele sobib selline seksikas väljenduslaad.

 

Hea tunne on see, kui saad ka aastate pärast osta seda jäätist, mis kunagi väga maitses. Tänapäeval kipuvad jäätised tulema ja kaduma, püsivaid tooteid on vähe. Jäätisetootjad – hoidke oma väärtjäätiseid ja ärge muutke nende koostist ega pakendit!

 

Magnum Infinity Chocolate glasuur on jõuliselt mõhklik ja annab aimdust sellest, mis peitub selle glasuuri all või koguni sees. Tugevalt kakaone maitse lööb kohe vastu, kui hambad glasuuri sisse lööd. Tõepoolest on juba glasuuri sees mingisugused tükid, mis mõnusasti krõmpsudes hamba all sulavad ja moodustavad pisut vürtsika terviku jäätisesuutäiega. Glasuuri on korraliku kihina, Magnumile omase paksu kihina.

Jäätis ise minu jaoks nii eriline ei ole. Ta ei ole ka halb, aga selgelt on tunda, et jäätise pearõhk on glasuuril. Magus ja kreemine struktuur tundub olevat kui loodud selleks, et siduda jämedaid glasuurikilde. Tervikuna oleksin mina tahtnud rohkem tunda tahaplaanile jäävat mõrjkat šokolaadimaitset ja vähem magusust. Jäätis ise ei ole täiesti valge, aga mitte ka pruun, tooni annab ilmselt vahetult glasuuri all olev karamellikaste.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

See on limpsimise jäätis. Ei ole mõeldud pisut kannatamatule maiasmokale, kes ei malda oodata paksu glasuurikihi läbisulamist. Muide – seda jäätist müüakse eksklusiivselt ainult ETK keti poodides.
 
Nime järgi peaks olema seesama jäätis siin
 
KOOSTIS
 
INGREDIENTS: ICE CREAM [MILK, DARK CHOCOLATE SWIRL (WATER, NONFAT MILK, COCOA PROCESSED WITH ALKALI, FRUCTOSE, CREAM, SUGAR, DARK CHOCOLATE {CHOCOLATE, SUGAR, COCOA BUTTER, MILKFAT, SOY LECITHIN AND PGPR [EMULSIFIERS]}, LOCUST BEAN GUM, MONO AND DIGLYCERIDES, CARRAGEENAN), CREAM, SUGAR, COCOA PROCESSED WITH ALKALI, WHEY, CONTAINS 1 PERCENT OR LESS OF EACH OF THE FOLLOWING: MONO AND DIGLYCERIDES, LOCUST BEAN GUM, GUAR GUM, CARRAGEENAN, CORN SYRUP, ANNATTO EXTRACT AND CARAMEL (COLOR), NATURAL FLAVOR], DARK CHOCOLATE COATING [CHOCOLATE, SUGAR, COCOA BUTTER, COCOA BEAN NIBS, MILKFAT, SOY LECITHIN AND PGPR (EMULSIFIERS).
 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Soovitan kindlasti. Väärikas jätk Magnumi sarjale, mis tugeva šokolaadisisalduse tõttu väärib oma nime: Infinity.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.