Lotte vahvlijäätis

  • Tootja: Premia
  • Jäätise nimi: Koorejäätis ehtsate maasikatükkidega vahvlitopsis
  • Hind: 9kr
  • Maitse: 4
  • Pakend: 5
  • Kalorsus (100g): 225kCal
  • Koorejäätis

 

Teine võsuke sellestsamast Lotte perekonnast. Maitsev!

Avanud paki, olin pisut eelhäälestatud oma eelmisest Lotte maitsmisest, ning ei lootnud maasikatükke näha saada. Maasikatükid siiski olid sees. Eriti esimeses kolmandikus kohe kindlasti. Mõned. Nad olid silmaga näha. Hästi väikesed küll, aga olid näha. Nad on olemas. Tegelikult kaa.

Jäätis

Valge ja hõrk. Lumised kooremäed valgusid alla mu keelelt ning elu tundus kaunis. Pean mainima, et valge jäätisemassi osas teeb Premia Ingmani maasikatäidisega jäätisele kindlasti ära, kuna jäätisemass ise on kuidagi kohevama, kuid sealsamas ka kindlama konsistentsiga. Ei olnud liigselt vesine, ega ka liiga rammus, vaid just see paras.

 

Jäätisekunn  

 

Vahvel

Vanakoolikas – suurte ruutudega vahvel. Vastu pidanud ilmselt kümneid tunde külmikus, ilma lödiks muutumata. Hea!

Pakend

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Väga kaunis Lotte-tüdrukuga pakend, kus hõljumas maasikad ning lepatriinu (ilmselt) mängimas kitarri. Väga veetlev ja lisaks ka kaunis pakend Premialt. Taaskord oli mul seesama tunne, et pakendite seeria käib oma radu pidi ning jäätiste rida on midagi, mis elab täiesti iseseisvat elu. Maasika tükid olid ju? Olid. Maasika maitse oli ju? Oli. Lottet ei olnud. Ma ei tea kah et kuidas peaks Lotte jäätise sees olema. Lotte on ju multikategelane. Väike koeratüdruk.
Kokkuvõtteks kaunis ning maitsev eestimaine jäätis koos pakendi ja sisu vastuoluga.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.