La Muu kookosejäätis

  • Tootja: La Muu
  • Jäätise nimi: Kookosejäätis
  • Hind: 6.50
  • Maitse: 5
  • Pakend: 5
  • Kalorsus (100g): 203kCal
  • Koorejäätis

 

Kuna ma juba Biomarketisse sattusin, siis võtsin ette La Muu Kookosejäätise. Ülemiste keskuse Biomarketis oli külmik suhteliselt tühi ja vaid kahte sorti La Muu jäätiseid oli saadaval: Kookosejäätis ja Vanillijäätis. Loodan, et lage külmik on ohtra ostmise tulemus.

La Muu jäätiste pakendid on kenad ja kõnetavad alati. “Ära mulle põhe kuku” ei pane mind tõesti seda jäätist ostma, aga annab humoorika ja laheda lähenemise jäätisele. Palun vabandust Balbiino ja Premia, aga kui onu Eskimo teeks tänasel päeval jäätist, siis ma arvan, et umbes nii näeksid pakendid välja.

Jäätis ise on külluslikult koorene ja kookosene. Kookosehelvestega pole tõesti kokku hoitud. La Muu jäätisebrändi kirjutamata lubadus on – puhtad ja ehedad maitsed ja nii see kookosejäätis ka on. Kookosehelbed sobivad kenasti kokku jäätise endaga ja suus tekitavad ühtse maitseelamuse.

Jäätisepõhja enda struktuur on itaalipärane ja suhteliselt magus. Väidetalt ei meeldi mõnedele see, kui jäätis on liiga magus, aga meie maitsmisseltskonnale (koolilaps, kaks täiskasvanut ja vanaema) küll sobis. La Muu jäätised ei ole liiga vahustatud ja sulamisel muutuvad mõnusalt vedelaks.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

La Muu jäätised on alati ehedad ja lihtsad. Seal ei ole keerulisi täidiseid ega uhkeid glasuure. Leidsin ennast just mõttelt, et tegelikult tahaks kunagu maitsta La Muu poolt ka mõnda “keerulisemat” jäätist. Ökoloogiline argument on väga tugev müügiargument aga jäätisena konkureerib ka La Muu jäätis siiski ka kõikide teiste jäätistega.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Soovitan kindlasti. Ohtrate kookoshelvestega magus koorejäätis vajab kohe eraldi aega, et tunnetada puhtaid ja kirkaid maitseid.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.