• Tootja: La Muu
  • Jäätise nimi: La Muu kohvijäätis
  • Hind: 6.50
  • Maitse: 6
  • Pakend: 5
  • Kalorsus (100g): ei ole teada
  • Koorejäätis

 

La Muu jäätiseid on lihtne osta. Minu jaoks asuvad nad eranditult Ülemiste keskuse Biomarketis. Ma pean tunnistama, et Ülemiste keskuse Biomarket meenutab pisut apteeki. See ei sega mind leidmast külmikust sobivat jäätist.

Siinkohal õnnitlen nii La Muu tegijaid kui ka Koore tegijaid, kuna La Muu pakendid hinnati hõbemuna vääriliseks. La Muu pakendid on tõesti lihtsad ja soojad ning kõige olulisem – neid on lihtne lugeda. Naljakas asjaolu on see, et La Muu ei pidavat kulutama ühtegi eurot turundusele ja tõsi ta on, et La Muu jäätised reklaamivad ennast ise. Ilmselt maksti pakendimeistritele puhtas ökojäätises :).

Kohvijäätise sain lahti teha siis, kui ta oli pisut sulanud ning söömiseks sobivalt pehme. Esimesest suutäiest alates on tunda tugevat ja ehedat kohvi maitset. Ei mingit keemiat ega muid lisamaitseid – kohvi mis kohvi. Jäätisemass ise on meeldivalt veekristalline ja Eesti mõistes “vanakoolikas”. Eesti suurtootjatest teeb taolist jäätisepõhja ka Premia. Jäätisepiltidelt on näha ka imepisikesed pruunid tükid, ma pakun, et tegu on jahvatatud kohviubadega.

 

Jäätisekunn

Jäätisekunn

Jäätisekunn
 

La Muu jäätiseid süües tuleb ennast ümber häälestada. Puhtad ning jõulised maitsed ja kvaliteetne tooraine panevad nautima iga suutäit. La Muu jäätised ei niida enneolematu maitsekoosluse ega täidisega. Nad on lihtsalt jõuliselt puhtad ja siirad jäätised.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Soovitan kindlasti. Siiras ja ehe jäätis. Jõuline ja puhas kohvimaitse domineerib kenasti jäätise taustal. Maitsed kõik kenasti tasakaalus ja ei ole sugugi liiga magus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.