Koorejäätis murakatega

  • Tootja: Premia
  • Jäätise nimi: Koore ja maasikamaitseline jäätis Big Milk Fruit
  • Hind: 43.00kr
  • Maitse: 4
  • Pakend: 5
  • Kalorsus (100g): ei mäleta
  • Koorejäätis

 

Aga nüüd – Premia koorejäätis murakatega

Põhjatähe pakendiseeria on kena ning jäätisepärane, murakatäidise esiletoomiseks pakendile toodud murakad jätavad mulje, et kõik need marjad ongi siinsamas jäätise sees! Või siis vähemasti murakamoos, aga ei. Muraka leidmisega jäätise seest läheb raskeks: paar sellist kohta nagu oli, aga tundus, et tegu on pigem sarnase želeega, kui murakamoosiga.

 

Jäätisekunn  

 

Parandage mind, kui ma eksin, aga murakas on säherdune väärismari, mille iseloomulik maitse justkui nõuaks oma olemasolule lisaks tõestusmaterjali – murakamarju. Kas olete käinud ise murakaid korjamas soos? See on võrratu elamus! Murakamarjad on pea kõik ükshaaval pika ning sirge varre otsas vastu vaatamas päikesele, juured sügaval soo kirka ja puhta samblasupi sees. Kui murakamaitse eraldada marjade strukutuurist, siis peab nende maitse olema sedavõrd võimas ja täpne, et mitte meenutada lihtsalt mingit magusat siirupit.

Põhjatähe murakatäidisega koorejäätis oli iseeneses väga maitsev ning mõnusa struktuuriga. Murakamarja iseloomu väljatoomiseks oleksin oodanud seal natuke rohkem murakamoosi või marjatükke. Kui Premia viimane üllatus on sootuks piimaletis ja Väikese Tomi nimelise jogurti näol, siis võiks Premia tuua letile ka pisiteste purgikestega murakamoosi, mida jäätisele lisada – sedasi oleks murakajäätis täiuslik.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Kokkuvõttes – kaunis pakend, hea jäätis ja natuke vähevõitu murakat.

 

One reply on “Koorejäätis murakatega

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.