Jäämari Troopika smuutijäätis

Jäämari lõunamaa saadik on kohal. Tema nimi on Troopika. See ongi nagu pulga otsa külmutatud klaasike troopilist puuviljakokteili.

Ääretult hoolikalt tasakaalustatud mahlajäätis annab oma esimesel limpsimisel kohe teada, et tema sees on mango. Tasakaalustamise all pean silmas kõikide selle jäätise komponentide ühist koostööd. Ei ole liialt magus, ega ka hapu. Mango jõuline maitse lubab enda kõrvalt siiski aru saada ka ananassi olulisusest. Kookospiima maitset mina eriti ei täheldanud, aga Mairi arvas, et seda on tunda küll.

Ma olen tähele pannud, et lõunamaa inimeste jaoks on magus maitse pisut teine, kui põhjamaa inimeste jaoks. Troopika on selgelt põhjamaise käsitulusega troopiline jäätis, kus magus maitse omab tugevat iseloomu jäätise sees sisalduvate koostisosade läbi.

Jaamari-logoJäämari

Need on käsitsi tehtud, looduslikest komponentidest pulgajäätised. Muuseas – kõiki Jäämarja jäätiseid võivad nautida ka gluteeni ja laktoositalumatusega jäätisesõbrad. Toorained on värsked ja hoolikatl valitud marjad, puuviljad ja jogurtid.

Jäämarja eesotsas on Kaili Kalamäe, kes veab 2014 aastal loodud perefirmat.

Jäämari koduleht

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Kindlasti soovitan! Magus ja värskendav – nii võiks kokku võtta selle külmutatud smuutist tehtud pulgajäätise.

Vaata ka teisi Jäämari jäätiseid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.