Jäämari Suvemarja smuutijäätis

Ma kardan et Eesti suvi ongi selline: pisut hapu, täis marjamaitset, värskendav ja jõuline. Minu jaoks on see jäätis ehk pisut liiga hapu aga palaval suvepäeval ma mõtlen ilmselt teisiti.

Mulle meeldib selle jäätise konsistents – seal on tunda maasika seemneid ja vaarika seemneid. Hoolikal mekutamisel tunneb isegi mustika maitse ära. Mustikas on üldiselt nõrgemat sorti maitsega ja ta ei domineeri. Aga kujutage pilti – see on nagu Eestimaine suvine marjakokteil!

Räägime hapususest: Suvemarja jäätise hapusus on jõuline ja maitseküllane. See on sootuks midagi muud, kui sidruni hapu. Sellepärast on ka Eesti omad hapud maitsed kodused ja arusaadavad.

Jaamari-logoJäämari

Need on käsitsi tehtud, looduslikest komponentidest pulgajäätised. Muuseas – kõiki Jäämarja jäätiseid võivad nautida ka gluteeni ja laktoositalumatusega jäätisesõbrad. Toorained on värsked ja hoolikatl valitud marjad, puuviljad ja jogurtid.

Jäämarja eesotsas on Kaili Kalamäe, kes veab 2014 aastal loodud perefirmat.

Jäämari koduleht

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Kindlasti soovitan! Kodumaiseid marju täis hapu smuutijäätis. Proovige ära ja andke teada, kas see on tõesti liiga hapu või mulle ainult tundub nii.

Vaata ka teisi Jäämari jäätiseid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.