Jäämari šokolaadi smuutijäätis

Šokolaadi jäätis on selle sarja tõeline üllataja. Kui keegi ütleks mulle, et proovi šokolaadi smuutijäätist, siis ma ilmselt ei teaks, mida arvata. Šokolaadijäätisega on Eestis üldse nii, et ajaloolistel põhjustel on meie kandis enamasti tegu kakaojäätistega. Tume ja jõuline šokolaadijäätis on omane rohkem Lääne-Euroopa aladele. Jäämarja interpretatsioon šokolaadist on üllatavalt tõetruu ja süües tunned koheselt ära tõelise šokolaadimaitse.

Pikemal mekutamisel võib välja lugeda isegi mõrkjat šokolaadimaitset. Jäätise üldine maitse kenasti tasakaalus, kookospiim ja agaavesiirup hoolitsevad jäätiseliku magususe ja maheduse eest.

Šokolaadi smuutijäätise puhul on ühendatud nii smuutijäätise mahlakus kui šokolaadi mõru magusus. Samas on tunda tootearenduse hoolikalt läbimõeldud tasakaalu.

Jaamari-logoJäämari

Need on käsitsi tehtud, looduslikest komponentidest pulgajäätised. Muuseas – kõiki Jäämarja jäätiseid võivad nautida ka gluteeni ja laktoositalumatusega jäätisesõbrad. Toorained on värsked ja hoolikatl valitud marjad, puuviljad ja jogurtid.

Jäämarja eesotsas on Kaili Kalamäe, kes veab 2014 aastal loodud perefirmat.

Jäämari koduleht

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Kindlasti soovitan! Šokolaadine mahlajäätis, mis muud. Proovige ära ja kommenteerige, et kuidas teile see tundus. Minule igatahes meeldis.

Vaata ka teisi Jäämari jäätiseid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.