Ingmani jäätis vahtrasiirupi ja pähklitega

  • Tootja: Ingman
  • Jäätise nimi: Vahtrasiirupimaitselise täidise ja pähklitega koorejäätis
  • Hind: ei mäleta, vabandan
  • Maitse: 4
  • Pakend: 4
  • Kalorsus (100g): 212kCal
  • Koorejäätis

 
Kuna ma eelmise jäätisena maitsesin Mövenpick’i vahtrasiirupi ja kreeka pähklitega jäätist, siis otsustasin järgmisena valida Ingmani samasugust maitsekooslust. Siin on kreeka pähklite asemel lihtsalt pähklid. Vahtrasiirup on mõlemal tootjal ikka seesama vahtrasiirupimaitseline täidis. Kuigi Ingmanil on tegu lihtsalt pähklitega, siis maitsekooslus on suures laastus sama. Omapärane vahtrasiirup ja karamelliseeritud pähklid sinna juurde.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

Siin jäätise sees on ohtrasti täidist. Vahtrasiirupimaitseline täidis meenutab isegi karamellitäidist. Jäätiseliitrit risti lõigates on näha ka kenad spiraaljad joad täidisest. Vahtrasiirupi maitse on täiesti olemas ja mitte ka liiga pealetükkivalt.

Pähklid on huvitavama ja mõrkjama maitsega, kui Mövenkpick ‘i jäätisel. Aga Mövenpick on kasutanud ehtsaid ja pisut suuremaid kreeka pähkli tükke. Mind muidugi huvitab, et mis pähklid, siis on need “pähklid”. Kas see on niivõrd ebaoluline tavainimesele teada, et mis põhklitega täpselt tegu on?
 
 
KOOSTIS
  lõss, rõõskkoor, täidis 11,5% (glükoos, suhkur, glükoosi-fruktoosisiirup, vesi, karamelliseeritud suhkrusiirup, modifitseeritud tärklis, paksendajad (pektiin), lõhnaaine), suhkur, lõssipulber, suhkruga kaetud pähklid 3% (pähklid 70%, suhkur), glükoosisiirup, emulgaator: E477, E471; paksendajad: E412, E410, lõhnaaine.
 
Jäätisemass ise on ingmanilikult kreemjas ja parasjagu magus, jäätise tervik on kenasti tasakaalus.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Soovitan kindlasti. Vahtrasiirup ja mõrkjad pähklid täiendasid teinetest Ingmani kreemjas jäätisemassis kenasti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.