Ingman’i jäätis – Dessert

  • Tootja: Ingman
  • Jäätise nimi: Dessert with strawberry fillin
  • Hind: 23.90kr
  • Maitse: 3
  • Pakend: 5
  • Kalorsus (100g): 225kCal
  • Koorejäätis

 

Pakend, mis tundub nii taevalik, isegi natuke ebareaalselt ilus, meeletult galantne ning puhas, hoiab endas ääretult klassikalist jäätist nimega Dessert With strawberry filling.
Pakend
Poole liitrine läbipaistev, pappümbrisega pakend särab kujundusega seni, kuni papp on plastiku küljest eemaldatud, et jäätist kätte saada. See, mis edasi järgneb, on puhas klassika. Ma ei võta omale polaarsust selle klassikalise lähenemise suhtes. Olen nõus, et ka klassikalisi jäätiseid on vaja. Pakendil veel hetkeks peatudes, et kuigi on külje peal kirjutatud Eesti keeli maasikatäidis, siis peal on kirjas inglise keelne tekst – oleme harjunud, aga mainime ära. Vastikud eestlased oleme 🙂

 

Jäätisekunn  

 

Jäätis
Ma ei saanud sädelust. Kas on see minu viga või on tegemist noorkapitalistlikku sädelusootust põdeva noorsandiga, ma ei tea. Jäätis ise oli lihtsalt magus ning hea jäätis, mille sees oli maasikamoos. Sobran oma mälusopis – minumeelest jäid mu hammastele ette isegi maasikaseemned, aga see ei ole veel kindel. Kuna ma kavatsen selle jäätise panna ümbermaitsmisele kaugemas tulevikus, siis õnnestub mul seda mälulünka kindlasti parandada.
Kas jäätises peab olema sädelus?
Mis on see sädelus, mis peaks jäätise sees olema? See on midagi erilist, mis köidab otsatult võluva koosluse juures eriti, muutes jäätisenaudingu täiuslikuks. Siin puhul saan ma sädeluseks pidada vaid pakendi kujundust. See on läänelikult tasakaalus ning heade värvidega apetiitne visuaal. Ma olen kujundaja ning saan väga hästi aru, et säärane pakendifetish ei mõju igale inimesele. Ka mina ootasin midagi natukenegi erilist, mis oleks pidanud jäätise sees olema.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Kokkuvõttes nendin, et tegu oli standardlahendusega jäätiste vallas. Kirgastumine jäi ära, mitte aga hea jäätiseelamus.
Ma armastan jäätist!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.