Ingman Dessert

  • Tootja: Ingman
  • Jäätise nimi: Munamaitseline jäätis “Truffle” täidisega
  • Hind: 22.90kr
  • Maitse: 3
  • Pakend: 4
  • Kalorsus (100g): ei mäleta
  • Koorejäätis

 

Trühvlitäidisega dessert! Mis tuleb su silme ette siis, kui säärast sõnapaari kuuled? Trühvel on ise juba midagi väga väärtuslikku ning erilist ja hõrku. Tegelikkus on natuke erinev sellest, mis pakil kirjas, aga me oleme sellega juba harjunud.

Pakend

Ingmani pakendid on alati kaunid ning maitsekad. Trühvlid pealdisel on sellise olekuga, et võta või näpuga ja pista suhu. Selge on ju see, et ega siis pakikujundaja ei peagi jäätist maitsma, ega jäätisepaki kujundamises kaasa rääkima. Pakend oli kena ja plastiktops lasi paista minu üllatuseks tavalisel šokolaaditäidisel ja kollaka värvusega jäätisel.

Jäätis

Lahja munajäätis shokolaaditäidisega. Nii oleks olnud siis siiras ja aus nimetus sellele maitsvale jäätisele. Munamaitse oli suudetud balansseerida piisavalt tagasihoidlikuks, et mitte mõjuda peale tükkivana. Jäätise konsistents ise oli nagu eelpool juba mainitud: mõnusalt lahja. Häiris natukene ehk suulakke tekkiv kiht mingit kummalist rasva, aga see ei olnud sugugi kohutav seik. Pean tunnistama et peale jäätise söömist jäi suhu siiski pisut kummalise värvinguga keemiline mekk. Kahtlustan siiski munamaitsekomponenti. Täidiseshokolaad sulas paraja kiirusega ning sobis kollaka jäätisega väga hästi kokku.

 

Jäätisekunn  

 

Täidis

Tavaline šokolaadikreem. See, mida müüakse plastpudelites. Trühvlikomm iseeneses ei sisalda samuti eriti midagi muud, kui shokolaadi ja kakaopulbrit. Loomulikult on trühvel praegusel juhul maitsetuntuse doonor – ei ole ju mõtet kirjutada pakendile šokolaaditäidis. See oleks liiga tavaline. Harilik.

Mina ootasin sellelt trühvlikolmikult pakil mingit vastukaja ka jäätise sisse, kuid see jäi minu jaoks olemata. Võib olla olen ma liiga rikutud mõtlemisega ja ei saa aru, et trühvleid ei saa jäätise sisse panna!

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Tavaline munamaitseline jäätis shokolaaditäidisega, ilusas pakendis.

 

Vaata ka teist sama perekonna jäätist

2 replies on “Ingman Dessert

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.