Hellus koorejäätis maasikamoosiga

 • Tootja: Tere
 • Jäätise nimi: Koorejäätis maasikamoosiga
 • Hind: 8.90kr
 • Maitse: 5
 • Pakend: 6
 • Kalorsus (100g): 225kCal
 • Koorejäätis

 

Ma tegelikult sõin seda jäätist juba mitu päeva tagasi, aga siis tuli vahepeale vabad päevad ja maale sõit ja kuidagi ei õnnestunud sellest kirjutada. Siiski tunnen, et olen sellele jäätisele võlgu tema arvustuse, kuna tegemist oli päris hea jäätisega.

Pakendi hea külg on see, et see hakkab jäätiseriiulist silma, kasutatud on puhtaid värve ja kujundus ei ole “roosamanna”. Pakendil on suured ja väga isuäratavad maasikad, mis on foto kujul ja tekitavad kohe isu. Ma koguaeg imestan, miks kasutatakse jäätisepakenditel nii vähe fotosid. Enamasti on koostisosad vektorgraafikas, aga see ei anna ju edasi seda tõelist tunnet. Saad aru küll, mis seal sees on, aga samas oled juba ette häälestatud nii, et tegemist on vist plastmassist koostisosadega. Rohkem naturaalsust jäätisetootjad!!!

 

Jäätisekunn  

 

Jäätis ise oli kaetud shokolaadiglasuuriga, mis oli väga hea ja maitsev. Ei jäänud suhu rasvast kihti, ega ka kakao maitset. Täiesti shokolaadi maitse oli. Kui glasuurist mööda sain, siis ootas mind valge jäätis siiruviirulise maasika täidisega. Jäätis oli maitsev ja koorene. Oleme siin juba maitsnud päris palju jäätiseid ja enamuste puhul on siiski tegemist vaniljejäätisega, millel mõni lisand juures. Tekib siis küsimus, et mis eristab ühte jäätist teisest- aga see vahe on täiesti olemas. Mõni on jahune, vahune ja liiga “õhku” täis, aga mõnes sa kohe tunned koort ja tunned ka vaniljemaitset ja jäätise konsistents on olemas, sa tunned seda oma suus, mitte see ei haihtu kohe kui oled selle suhu pannud. Selle jäätise puhul oli tegemist viimase variandiga.

Ja maasikad olid ka olemas. Kergelt maasikamoosi maitsega, aga siiski maasikad. Neid oli ka õiges vahekorras jäätisega. Oli isegi näha neid maasika “karvakesi”, mis maasikat katavad. Kõik koos-shokolaad, jäätis ja maasikad moodustasid kuidagi väga hea koosluse, millele ei ole midagi ette heita ja mis oli tõesti nauditav!

Ja veel!!! See jäätis ju sisaldas ka Dr. Helluse sarjale omaseid kasulikke probiootilisi piimhappebaktereid Lactobacillus fermentum ME-3 ja Lactobacillus acidophilus LA-5® (tõesti loodan, et sain kõik õigesti kirja). Need omakorda on kasulikud seedimisele ja aitavad tugevdada organismi vastupanuvõimet. Kui ma juba jäätist söön, siis on hea teada, et ta annab mulle veel midagi kasulikku, lisaks naudingule.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Siiski tekitas see jäätis mul ühe küsimuse: see on toodetud Premias Tere tellimusel. Huvitav, kas Premial enda kaubamärgi all ka nii hea maasikajäätis on? Loomulikult ei anna ma enne alla, kui olen selle teada saanud, aga andke teada jäätisesõbrad, kui teie olete sellise leidnud!

 

2 replies on “Hellus koorejäätis maasikamoosiga

 • Uku

  Ja nüüd ma küsingi Su käest, et kas tunned ennast paremini? Kas oli seal paki peal ka kirjas, et kui palju tuleb jättu süüa, et Su organism oleks kaitstud?
  Aga mul tekkis ahvatlus tegelikult küll. Lisasin jäätise oma ToTaste listi.

  Reply
 • Mairi

  Oli öeldud küll, kui ma õigesti mäletan oli see 1-2 jäätist päevas. Ei saa öelda küll, et ma ennast tuntavalt paremini tundsin, aga ehk tekiks effekt siis, kui ma ikka pikemalt sööks seda jäätist või muid Helluse tooteid. Maitse kindlasti!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.