Häagen Daz Vanilla Caramel Brownie

  • Tootja: General Millis International Sarl Šveits tellimusel. Aga kus – seda pole mainitud.
  • Jäätise nimi: Koore ja maasikamaitseline jäätis Big Milk Fruit
  • Hind: 6.39
  • Maitse: 4
  • Pakend: 4
  • Kalorsus (100g): 225kCal
  • Koorejäätis

 

Teine jäätis meie väieksest maitsmisseeriast on teistsuguse struktuuriga. Justkui väikeseid pudinaid oleks täis terve jäätis. Lisaks küpsisetükkidele muidugi ja suurtele karamellilärakatele. Ma ei saanud aru, mis see on. Jäätise struktuur muutus seetõttu kuidagi suhkruseks ja eriliseks. Jõulised karamellimullid ja tugevad küpsisetükid. Kui hea on lusikaga võtta ja leida iga kord midagi erinevat jäätise seest. Unustasin juba mainida, et jäätisemass ise samalaadne kui pralineejäätise puhulgi.
 
Jäätisekunn   Jäätisekunn  

 

Jaa! Just praegu võtsin suutäie ja meelega mekutasin teda keelel ja hamba all – tõesti nagu suhkur või midagi natuke krõmpsuks.
 

Ma tunnen kirge. See on nii, et sa sööd jäätist ja siis mõtled, et keegi on selle jäätise teinud. Keegi inimene. Mitte masin. See on väga suur moment ühe tööstusliku jäätise juures, et sedaviisi saab üldse mõtelda.

 
Üks nadi lugu on eestikeelsete pakenditega – nimelt on tõlkesilt läratatud kohati täiesti kortsulisena pakendi peale. Kolme keele jagu juttu on muidugi meeletult palju aga mõtelge milline kokkuhoid! Eestis ja Lätis ja Leedus saab müüa sama sildiga jäätist. Äri on äri ja kokkuhoid on kokkuhoid, ega see jäätist halvemaks ei tee. Jäätise arvel küll kusagilt kokku hoitud ei ole ja taas sama märkus peal, et kui ikka 100% ei meeldi, siis muudkui saada pakendi peal olev kood Tšehhimaale.
 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Hind soolane aga seda väärt. Tundub nagu käsitsitehtud jäätis. Hardcore jäätisesõltlased – jagage oma mälestusi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.