Häagen-Daz Pralines & Cream

 • Tootja: General Millis International Sarl Šveits tellimusel. Aga kus – seda pole mainitud.
 • Jäätise nimi:Häagen-Daz Pralines & Cream
 • Hind: 6.39
 • Maitse: 5
 • Pakend: 4
 • Kalorsus (100g): 225kCal
 • Koorejäätis

 

Mulle meeldib selle jäätise kooslus. Siin on meeletult palju rohkem vabadust ja juhuslikkust, kui Eesti jäätistes. Ma ei ründa Eesti jäätiseid vaid lihtsalt toon võrdluseks. Suured karamelliseeritud pekaani pähklid segamini mõnusate karamelli mullikestega. Jäätis ise väga aus. Jääkristallidega, vähe vahustatud ning korralikult koorene. Selle jäätise sees on tunda kirge. Siin on tunda midagi, mis ei jäta külmaks. Väga irooniline, kas pole – jäätis, mis ei jäta külmaks.

 
Jäätisekunn   Jäätisekunn  
 

Muideks on siin jäätise peal, Eestikeelses tekstis eraldi välja toodud, et enne söömist hoida 10 minutit toatemperatuuril.

Pakendi puhul siin nagu eriti millestki rääkida ei saa. Müüakse ju jäätist! Pakend on midagi, mis korralikult paigas ja see on rohkem taustsüsteem jäätisele, kui et eraldi oluline komponent.

 

Piimane, koorene – jääkristalline jäätiseollus kannab kõik sinna sisse segatud komponendid võimsalt välja ja toetab neid. Kusagil ei ole tunda vastuolu tükkide suuruse või maitse osas.

 

Veel üks erakordne asi jäätise kohta: pakendilt leidsin kirja, et kui te ei ole 100% rahul selle jäätisega, siis kirjutage põhja alt kood ja saatke mingil Tšehhi aadressil. Kas on see puhas pugemine või hakkab euroopalik tarbijakultuur tõepoolest meie maile jõudma – vastake teie!

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Hind soolane aga seda väärt. Tundub nagu käsitsitehtud jäätis. Hardcore jäätisesõltlased – jagage oma mälestusi.

 

One reply on “Häagen-Daz Pralines & Cream

 • Eva

  Lemmik jäätis! Nii Häagen-Dazs sarjast kui üldse meil müüdavatest jäätistest. Mõnusalt tihke (loe: jäätises vähe õhku) ja maitsed on naturaalsed ning kenasti tasakaalus, maitseüllatusi jätkub!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.