• Tootja: Klaipėdos Pienas
  • Jäätise nimi: Dione Pearl vanilliplombiir vahtrasiirupi täidise ja kreekapähklitega
  • Hind: Vabandan, ei mäleta/li>
  • Maitse: 5
  • Pakend: 5
  • Kalorsus (100g): 230kCal
  • Koorejäätis

 

Silma hakkas see jäätis juba pakendi pärast. Omalaadse kujuga papis pakend tundus sisaldavad sees veel mingit topsikut. Avamisel selgus, et nägus papptops ongi kogu pakend. Kena lahendus ja ilmselt ka kokkuhoidlik. Ilmselt ei saa sellises pakendis jäätist kaugele transportida, Eestisse ilmsel kannatab tuua küll.

See on märgiline jäätis selletõttu, et Eesti jäätiselette on hakanud järjest rohkem kaunistama lähiriikide kallima otsa tooted. Seda on rõõm näha ja kuulda. Jäätis võib olla ka mahu kaupa müüdav odav ja valge mass, kuid samas ka luksulik, rikkalik ja elitaarne magustoit. Kuna ma tean, et ega sellisel jäätisel ülisuurt minekut ei ole, siis oleks huvitav teada, kuidas Eesti tarbijad säärase kalli margi on vastu võtnud.

Pakendi kujundus annab aimu millestki luksulikust. Euroopalik graafiline keel, koos salapärase naise silmaga, räägib sellest, et tootja positsioneerib oma toote pigem luksusseeriasse.

Pakendi avanedes paistab kaunis spiraal, mille nõgudes voolab pruun siirup. Kena! Esimesest lusikatäiest alates on selge, et siin ei ole täidiste ega koostisosadega kokku hoitud. Kreeka pähkli tükke on mõnusalt palju ja vahtrasiirupit samuti. Mulle jäi küll selgusetuks, et mis see pruunikas täidisemass siis on, tundus et midagi iirisetaolist.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

Jäätise struktuur elegantselt koorene ja samas mitte liiga vahustatud. Veekristallid kergelt hamba all krõmpsumas ja rammus jäätis keele peal sulamas, tekkis mõttes kujutluspilt maapoisist, kes on kallisse ülikonda rüütatud, aga tema musklised käed ja jalad ei taha kuidagi kallisse kostüümi ära mahtuda. Seda kõike kirjutan ikka positiivsest küljest.

Võõramaine jäätis, elegantse ja vana-euroopaliku kujundusega ning ääretult rikkaliku ja rammusa sisuga. Mulle meeldis! Mairi jaoks on natuke liiga magus aga see tähendab ainult seda, et ma saan ka tema portsjoni endale.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Tubli töö, tubli jäätis. Soovitan – ostke ja maitske. Vahtrasiirupi jäätiste klassis üks parimaid!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.