Creamy-piparmünt

  • Tootja: Ingman
  • Jäätise nimi: Piparmündi- ja vanillimaitseline madala laktoosiga koorejäätis, šokolaadimaitselise kastmega  ja šokolaadimaitselise glasuuriga üle puistatud vahvlis
  • Hind: 8.50kr
  • Maitse: 3
  • Pakend: 5
  • Kalorsus (100g): ei mäleta
  • Koorejäätis

 

Kuna Creamy sari on meie blogis tõestanud oma headust, otsustasin anda piparmündi jäätisele veel ühe võimaluse. Sel korral teises kuues ja vormis. Ja laktoosivaba, mis on ka hea.

Pakend on Creamyl ilus – kenad värvid ja ilusad illustratsioonid, mis annavad edasi jäätise maitse. Tegemist paberist tuutuga, kus jäätist katab läbipaistvast plastikust kaas. Jäätis kenasti näha ja kaas ka kergelt eemaldatav. Paberi külge nagu ikka jäi ohtralt shokolaadi kreemi, mis tuli ära limpsida. Nägi lihtsalt nii isuäratav välja.

Mis mind kohe mõtlema pani, olid roosad siiruviirulised kommid pakendil ja ka ise roosa-valge siiruviiruline jäätis. Mina kui taipamatu eestlane ei saanud alguses aru, kuidas piparmünt ja roosa värv omavahel seotud on. Uku ütles küll sellepeale, et kes on öelnud, et piparmünt ei tohi roosa olla, aga mulle tundus ikkagi kummaline. Ei andnud see mulle rahu ja selguski, et välkamaal ongi piparmündi kommid roosa-valge siiruviirulised, mitte sellised rohelised klaaskommid nagu mina harjunud olen. Piinlik lugu, aga nüüd olen vähemalt targem.

 

Jäätisekunn  

 

Jäätis ise oli siis, nagu juba öeldud, kaunis spiraalne segu roosast piparmündi jäätisest, valgest vaniljejäätisest ja shokolaadikreemist. Pean kohe ütlema, et juba jäätise lõhn oli palju piparmündisem, kui varem arvustatud Kingise piparmündijäätis. Ja kui viimasele saigi saatuslikuks see, et shokolaad tappis piparmündi, siis selle jäätise puhul seda ei olnud. Piparmündi maitse oli päris tugev ja ei jäänud kadunuks ka siis, kui suus olid korraga kõik jäätise koostisosad (ka vahvel). Kõik oli tasakaalus ja ka piparmündile minu arvates nii vajalik “cool” effekt oli täiesti olemas.

Kuigi kõik oli ju hästi ja vahvel ka krõpsus mõnusasti, siiski tundub mulle, et minust ei saa piparmündi jäätise fänni. No kohe ei teki sellist vau tunnet. Olen selle üle kohe imestunud, kuna piparmündi jäätised saavad alati kiita ja kõik räägivad, kui head need on. Tublid koduperenaised teevad isegi kodus tehtud jäätist, milles piparmünt. Ja ma ei saa aru,-what’s all the fuzz about?

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Siit ka üleskutse – kui te siiski olete keegi söönud TÕELISELT head piparmündijäätist, siis andke mulle teada ja ma maitsen seda. Ja võibolla ma siiski halastan jäätisele, kus sees piparmünt.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.