Creamy murakamaitseline

  • Tootja: Ingman
  • Jäätise nimi: Muraka ja vanillimaitseline madala laktoosisisaldusega koorejäätis
  • Hind: ei mäleta
  • Maitse: 5
  • Pakend: 5
  • Kalorsus (100g): ei mäleta
  • Koorejäätis

 

Mmmurakad. Oi kuidas need mulle meeldivad, seetõttu oli kohe rõõm leida jäätiseletist jäätis, kus murakad sees. Lisaks oli ka sari ise uus ja huvitav – Creamy.

Pakendi puhul tegemist tavalise pabertuutuga. Jäätise kaitseks oli tuutul plastikkate, mis kenasti eemaldatav. Paberit võttes jäi küll päris palju maiust sinna külge, aga oi milline mõnu oli seda ära limpsida-puhas murakamoos! Pakendi kujundus ise väga põhjamaine ja kena. Murakad kohe suurelt näha. Kuldsed, kreemikad ja sinised toonid moodustavad kena kompoti. Keelena kasutuses soome keel, mis on andestatav kuna ka tootja tuleb Soomest.

 

Jäätisekunn  

 

Kõigepealt jäätise kallale asudes on suurem rõhk murakamoosil. Ja ma ei oleks olnud üldse solvunud olnud, kui see olekski olnud ainult moosituutu, sest moos oli tõesti hea ja väga ehtsate murakate maitsega. Algus oli igaljuhul suurepärane ja tekitas suuri ootusi ka edasise suhtes.

Jäätis ise oli ka väga hea. Kreemine ja mõnusa konsistentsiga. Vaheldumisi oli kaks jäätis – vanilje ja muraka. Vanilje jäätis oli klassikaline ja hea. Muraka oma oli väga kergelt murakamaitsega. Oleksin seda ehk rohkem oodanud, aga kuna jäätisel oli lisaks ka moos, siis see tasakaalustas jäätise murakapuudulikkuse. Vahvel oli krõbe ja seestpoolt kaetud shokolaadiglasuuriga.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

See oli tõesti üks viimaseaja paremaid jäätiseid. Minupoolt juba varem kiidetud Ingmani oskus jäätisele täidiseid lisada, sai ka seekord kinnitust. Ja kuigi tegemist oli madala laktoosisisaldusega jäätisega, siis ei andnud see kuskilt tunda küll- jäätis oli koorene ja maitsev. Ma arvan, et see jäätis saab üheks minu lemmikuks. Elagu murakad!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.