Maasikamaitse on ehk üks levinumaid jäätisemaitseid peale šokolaadi. Neid on nii hapusi, keemilisi, õrnu kui ka jõulisi. Coppa della Maga lisas maasikajäätisele ka päris maasikad ja eksponeerib neid tasakaalustatud maasikajäätise foonil. Kaanealune vaatepilt on imekena: roosa maasikajäätise põhi ja tumepunane maasikamoos. Kodulehel on selgitatud, et tegu on külmkuivatatud maasikatega. Kuidas iganes see käib, maitsevad maasikad selle jäätise sees ehedalt ja naturaalselt.

Kodulehelt saab lugeda ka kummalist seika, et maasikate külmkuivatamine on seni tuntud kosmonautide toidu valmistamismeetodina. Võib olla olekski aeg hakata valmistama ka kosmonautidele mõeldud jäätist. See on muidugi nali. Kosmonautidele mõeldud toidutehnoloogia kasutamine on tingitud eheda maasikamaitse väljatoomise vajadusest. Maasikamaitse on selles jäätises tõesti kenasti ja ehedalt olemas ning mingeid kompromisse ega kõrval ega järelmaitseid tunda ei ole.

Vaadake kui kauni tulemuse annab see jäätis sulamisel. Tumepunane jäätisemoos on kontrastiks roosale jäätisemassile. Maitselt on jäätisemoos parajalt hapu ning tasakaalustab ideaalselt magusat maasikajäätise põhja.

Maasikajäätisel on ka üks häda: nimelt on pea igal jäätisebrändil olemas maasikajäätis ja nime poolest ei tekita see konkreetne maitse mingit üllatusmomenti. Külmkuivatatud maasikate tehnoloogia on vajalik maasikamaitse saavutamiseks, kuid ilma selgituseta ei kanna ta jäätisesse erilisuse tunnet. Tegelikult on see siiski eriline jäätis, nagu kõik Coppa della Maga jäätised, lihtsalt maasikamaitse on nii laialt levinud.

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Soovitan kindlasti proovida Coppa della Maga maasikajäätist. Tehnoloogiliselt ja maitseliselt ideaalselt balanseeritud premiumjäätis võiks saada igaühe pidupäevajäätiseks.

Vaata ka teisi Coppa della Maga jäätiseid

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.