• Tootja: Ben&Jerry’s
 • Jäätise nimi: Banana Ice Cream with Chocolatey Bananas and Walnuts
 • Hind: ei mäleta,
 • Maitse: 6
 • Pakend: 6
 • Kalorsus (100g): 290kCal
 • Koorejäätis

 

Kõigepealt torkas silma see, et eestikeelset silti ei ole. No ega siis eestikeelne jäätisesilt jäätist paremaks ei tee, aga kurb on siis kui mõnedel on rohkem õigusi kui mõnel teisel. Eestikeelsete siltidega on üldse suured probleemid kõikidel maaletoojatel – kes paneb odaval läraka otse kujunduse peale ja kes pigistab kogu teksti mikrokirjas väikesele sildikesele.

Tänasel päeval on õnneks ka paljud Eesti uhkemad jäätised samas hinnaklassis Ben&Jerry’s jäätistega ja konkurents selles segmendis täiesti olemas.

Kohe jäätise juurde.

Väga maitsev jäätis! Suurepäraselt on koostatud keeruline kooslus suurte šokolaadimaitseliste tükkide ja kreeka pähklitega. Banaanimaitseline jäätis ei ole ka liiga magus. Kõik komponendid on kenasti tasakaalus ja süües ei jää mingit halba järelmaitset. Rohked lisandid teevad jäätise külluslikuks ilma et midagi oleks üle punnitatud.
Ben&Jerry’s jäätised on julgelt koorejäätised. See on väga keeruline teema kuna nii mõnedki välismaised gigandid müüvad koorejäätise nime all ohtra taimerasvaga tehtud jäätist. Keel ei ole labor ja ma ei oska nimetada ühtegi protsenti, aga puhas koorejäätis on tänapäeval üha enam haruldus. Kui tahate kindlalt saada õiget koorejäätist, siis tuleb osta Eesti jäätiseid, kuna need on enamasti tehtud õigetest ja ausatest koostisosadest. Ben&Jerry’s on selles mõttes erand, et mingit taimerasvaga manipuleerimist ei ole. Sulamisel on selgelt näha vedel jäätiseaine.

B&J’s jäätistel on olemas ka kena koduleht.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Kallis ja korralik jäätis, milles ei pea kunagi pettuma. Rikkalikult täidist ja ehe koorejäätis. Soovitan!

 

6 replies on “Ben & Jerry’s Junky Monkey

 • B.

  Sul on väga lahe blogi! Sattusin siia täna esimest korda ja leidsin mitu jäätist, mida tahaks kindlasti proovida – kirjutad neist nii kaasahaaravalt, et suu hakkab vett jooksma.
  Chunky Monkey on ka minu üks lemmikuid Ben&Jerry’s jäätiste hulgast, aga sel tootjal on häid jäätiseid hulgem. Strawberry Cheesecake ja New Yorki oma näiteks on samuti väga maitsvad.
  Ma ostan neid jäätiseid tavaliselt Solarise toidupoest, seal on esmaspäeviti mingile Ben&Jerry’s jäätisele 50% sooduspakkumine.

  Muide, mis sa Väikse Tomi uuest kohukesejäätisest arvad?

  Reply
 • Uku

  Tänud! Ma pole seda jäätist veel poes näinud, aga otsin ja märgin ära, kui olen mõned korrad seda söönud. Sellel aastal on imelik lugu, et eriti uusi jäätiseid Eesti tootjatelt ei ole tulnud.
  Ma olen kuulnud küll, et Solarises on jäätisele allahindlused, aga ei ole ise veel peale sattunud. Tuleb ikka ühe korra seal ära käia.

  Reply
 • h.

  Ma olen tõsiselt pettunud, milline silmapete. Pakendil on ju lehm, võiks eeldada, et jäätis on seotud lehmaga. Aga kus sa sellega, see ju vegan jäätis. Raha tagasi?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.