Balbiino Lumemarja jäätis

 • Tootja: Balbiino
 • Jäätise nimi: Vanilli-koorejäätis lumemarja jõhvikalisandi, kreeka põhklite ja kaneeliga
 • Hind: 2.99
 • Maitse: 6
 • Pakend: 2
 • Kalorsus (100g): 220kCal
 • Koorejäätis

 
Poeriiulil ta pilku ei püüa. Läbipaistev plastikpang meenutab Itaalia jäätiseid. 1l kogus on ka selline, mida arvaks olevat mõnda lihtsamat jäätist – kui juba liitri ostad, siis saab suure kausiga süüa. Pakendikujundus on napp ja asjakohane – saluuti siin ei ole! Reklaami järgi peaksin ma seda jäätist ju teadma – kauaoodatud ja kusjuures lapsed teda ei oota.

pean tunnistama ka väikese patu: olen seda jäätist juba mitu korda ostnud, aga hindamiseni ei ole jõudnud – iga kord on ennem jäätis otsa saanud.
 
Reklaamklipp on siin.

 

Tavaliselt on reklaamikampaania nähtaval jäätiseperekondadele, üksikjäätise puhul kampaania jaoks raha ei jätku. Ju siis on Balbiino ootused suured. Ise soovin kah, et sellel jäätisel hästi läheks.
 

Mind jäi häirima see, et ma ei mäleta seda jäätist endistest aegadest. Kui sa loed seda postitust ja sa mäletad, milline oli eelmine Lumemarja jäätis, siis pane siia alla kommi kirja.

 

Jäätisekunn  
Jäätisekunn  
Jäätisekunn  

 
Pangekeses kaane alla on pisut lössi vajutatud kena tähekujuline moodustis. Serveerimisega peaks kas tegelema või siis üldse mitte tegelema. Siin on plastmasskaan lihtsalt kogu ilu ära rikkunud. See jäätis vääriks paremat serveerimist!

Jäätis on suurepärane. Seal on hõrku, magusat, haput ja isegi midagi salapärast. Kreeka pähkli tükid on parasjagu väikesed, et ei hakka suus häirima. Jõhvikamoosi täpselt parasjagu. Hapususe tasakaal on just parasjagu. Hapu maitse ei ole ka lihtsalt mingi hapu, vaid jõhvikas on isegi äratuntav. Salapärane element on ilmselt kaneel, mis annab maigutamisel muinasjutulise järelmaitse. Lumemarja jäätise sees on minumeelest ühendatud eestlaslik valge jäätise ihalus ja ürgjäätiselik elegants. Jäätis üldiselt ei ole siiski ainult valget värvi magus telliskivi vaid väga peen ja suurte võimalustega magustoit.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Koorene jäätis koos mitmekesise struktuuri ja parlanksi aetud maitsega. Soovitan jäätist kõikidele, jäätisefännidele – kohustuslik!

 

2 replies on “Balbiino Lumemarja jäätis

 • Jaanika

  Vot seda esimest korda saades mõtlesin, et tippteos! Ja üllatusin rängalt kui mu paps ja vend seda Maailma Halvimaks Jäätiseks pidasid. Kuidas??? See on ju imeline!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.