• Tootja: Balbiino
  • Jäätise nimi: Banaaniplombiir glasuuris šokolaadikreemiga ja Vanillijäätis glasuuris piparmündiga
  • Hind: unustasin
  • Maitse: 3 ***
  • Pakend: 5
  • Kalorsus (100g): 296kCal ja 323kCal(Banaaniplombiir)
  • Koorejäätis

 

Batman tegutseb jälle. Seekord on seiklusmaailmaks jäätiseletid. Kuigi see tundub olema selgelt lastele ja noortele suunatud jäätiseseeria, kus erilise maitsega pole midagi pistmist, siis otsustasin ta ikka ära proovida. On ju selge, et Batman on suurem nimi, kui Balbiino jäätis. Seega peaks Batmani jäätis sobima Batmani fännidele. See võiks justkui olla Batmani fännide “oma toode” jäätiselettis. Batmanil ei ole ka selget seost jäätisega, seega temanimeline jäätis ei saa olla jäätisemaailmas kuidagi eriline.

Pakendi kujundus on päris kena. Satureeritud värvitoonid ja ehedad karakterid. Võib olla keegi arvab, et kui Batmani stiil on ees, siis saaks sellest lõpmata arv sama stiilseid tooteid vorpida? Ei – nii lihtne see ei ole. Maitseka ja kena kujunduse tegemiseks on vaja head kätt ja head organiseerimist.

 

Kahju, et sellise jõulise stiiliga jäätise tootmiseks peab olema mingisugune väljamaa asi ees. Eestis on häid tegijaid ja joonistajaid ju küll. Haipides mõnd omamaist tugevat joonistajat või stiili, lisades pakendisse ka omalaadse jäätise, saaks luua jõuliselt Euroopa turgusi haaravaid jäätisebrände.

 

 

Jäätisekunn 
Jäätisekunn 
Jäätisekunn 
Jäätisekunn 
Jäätisekunn 
Jäätisekunn

 

Nii banaani-batman kui ka piparmündi-batman on üsnagi sümpaatse maitsega. Kihilised lisandid teevad lihtsast pulgajäätisest tõesti pisut seikluslikuma ja jõulisema. Šokolaadimaitseline glasuur on mõnusalt õhuke ning õrn, kippudes toasseisnud jäätise puhul natuke lagunema. Banaani-batman on hästi magus. Loomulikult on see ka põhjendatud, sest tegu on lisaks banaanile ka ehtsa plombiiriga. Piparmündi-batman omab maitsekalt pehmet piparmündi glasuuri ja see maitsekooslus on küll väga kenasti ja peenelt paika aetud.

 

jaatisekunni-arvamusKOKKUVÕTE

Lihtsad pulgajäätised. Ei midagi erilist ega šokeerivat. Ei ole batmani kujutist jäätise läbilõikes ega ka glasuuri sisse pressituna. Kihiline täidis lisab pulgajäätisele seikluslikkust ja maitsekombinatsioonid on kenasti paigas. Soovitan neile, kes otsivad pisut magusamat, täidisega jäätist.

 

One reply on “Balbiino Batman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.